Kaimo turizmas > Alytaus apskritis > Varėnos rajonas

Onos Ciūnienės kaimo turizmo sodyba 11

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 47
Viso numerių: 5
Viso namelių: 2

Kainų ribos:
Numeris: 120-600 Lt

Sodyba įsikūrusi Perlojos kaimo pakraštyje, vaizdingoje vietoje prie upelio ir dirbtinio tvenkinio. Netoli yra miškas, ežeras. Galima apsilankyti netoli esančiame muziejuje, galerijoje ir kitose lankytinose vietose. Sodybos padėtis ypač palanki baidarių sporto mėgėjams – iki Merkio upės vos 60 m. Sodyboje teka šaltinių upelis.

Sodyba puikiai tinka tiek ramiam šeimyniniam poilsiui, tiek linksmų švenčių, pobūvių, vestuvių organizavimui. Sodyboje įrengtos krepšinio, tinklinio aikštelės; yra smėlio dėžė ir supynės vaikams bei supynės suaugusiems. Yra pirtis, didelė pavėsine, šašlykinė. Vienu metu sodyboje gali ilsėtis net iki 50 asmenų. Yra dvi salės pobūviams, virtuvė, WC, dušas ir kt. patogumai.

Pirtis
Garinė įprasto tipo – su malkomis kūrenama krosnimi.
Pirtyje karštas vanduo nuo krosnies ir elektrinis boileris.
Pirties kaina vakarui – 200 Lt

Sezono metu savaitgaliui vienam žmogui kaina parai nuo 40 Lt., o darbo dienomis ir ne sezono metu nuo 30 arba nuo 35 Lt. (para skaičiuojama nuo 12 iki 12 val.).
Užsisakius dviems ir daugiau parų

Gandriukų skaičius:2

Perliaus g. 12,
Perloja,
Verėnos sen.,
Varėnos r.

Komentarai:

  Zydrune

  Niekam nepatariu nuomotis sios sodybos! Seimininke suokia graziausiai apie naujas staltiesias sutvarkyta sodyba viska kas tobula o pries svente viskas pas ja keiciasi is nauju staltiesiu lieka senos visos skirtingos ir iplisusios, bet kai is jos kisenes pradedi ieskiti kur toki kieki uzsakyti atsiranda ir staltieses.. Meluoja kiekvienam zingsni.. Prudelis buvo neisvalytas, kambariai, toletai ir dusai baisus. Sugadinta svente tikrai...

  24 gegužės, 2016
  Giedrius

  2014-aisiais metais sodyba pilnai atnaujinta. Nuo šiol sodybos pavadinimas yra „Mildupis“. Sodybos konktaktai: +370 699 63699 mildupis@gmail.com Perliaus g. 12, Perloja, Verėnos sen., Varėnos r.

  20 sausio, 2016
  Edita

  Šią vasarą Ciūnienės sodyboje šventėme vestuves. Pamoką turėsime visam gyvenimui. Kažkoks košmaras. Sodyba nuotraukose atrodo gražiai, bet viduje, kaip raganų namelyje. Vestuvių išvakarėse patys valėme voratinklius, nekalbu apie tai, kad baisu kur nors koją pastatyt, kad neįlūžtum. O virtuvėje tvarka, kaip kaimo gilumos sutryne. Dar niekur taip nesu mačiusi, kad yra nepaisoma kliento norų, o viską diriguoja senoji. Salė labai maža, todėl paprašėme, kad būtų išneštas nereikalingas stalas ir suolai, kad bent jau muzikantai galėtų susistatyti aparatūrą. Deja... Pasakė, kad nieko nenešios, todėl pačiam jaunikiui su pagalbininkais teko paprakaituoti ir išnešti nereikalingus suolus ir stalą. Jau nekalbu apie tai, kad sodybos šeimininkė, tikra aferistė. Apgavo pinigų atžvilgiu, mat mes rankpinigius atvežėme vasario mėnesį ir planavome, kad bus apie 40 žm., tačiau svečių sąrašas iki liepos mėnesio pasikeitė ir atvažiavus savaitę prieš vestuves, tamstai pasakiau, kad bus apie 30 žm.,bet senoji tipo nesuprato ir man paskambinusi vestuvių išvakarėse pareiškė, kad ji vakar pripirko maisto 40-čiai žm. ir mes turėsim sumokėti už juos pilną kainą (vienam žmogui 100 Lt.). Taip išeina, kad turim sumokėti už orą 1000 Lt. Tokį šoką gavome, kad net žodžių trūksta. Nei vestuves atkelt, nei į laukus bėgt... "Išsiderėjome", kad už orą sumokam 400 Lt. Antą dieną, jau po šventės, nesugrąžino nieko, net ir to maisto, kurio neva pripirko per daug (nors šuniui būčiau sušėrus). O jau apie senosios įkyrumą, net kalbėt nėra ko. Tąsėsi kaip šliurė ir tikrai gadino visiems nuotaiką. Juk tai vestuvės, šventė, tai kokio velnio jai ten tampytis reikėjo. Juk pinigus ne už priežiūrą mokėjom. Neapsigaukite, žmonės! Šeimininkė suokia meiliai, bet ten pabuvojus supranti, kokiam pragare papuoli ir dar už pinigus. Tikrai Varėnos krašte yra daug geresnių vietų, kur galima apsistoti.

  27 rugsėjo, 2012
  Kornelija

  Aš pritarsiu komentarui-JEIGU GALIT NEVAŽIUOKIT, jeigu būčiau anksčiau apžiūrėjusi šią sodybą vietoje, kogero būčiau ir rankpinigius paliko. Mes su kolektyvu kiekvienais metais renkamės vis kitą kaimo turizmo sodybą, bet TOKIOS!!!-nešvaros, tiesiog antisanitarinių sąlygų, kriauklės, dušai neaišku kad valyti, grindys sulopytos, šaldytuvas ,,priaugęs" maisto likušių jau turbūt kelerių metų ir t.t. patikėkit dar niekas nebuvo matęs. Garbaus metų šeimininkė pritrenkė savo gebėjimais meluoti ir kaip ,,giltinė" visur šmirinėjo,tikrino, o svarbiausia net nespėjus įsikurti atlėkė pinigų. Pirtyje buvo neįmanoma kaitintis, nes viduje išdažyta visokiausiai dažais, ir jie taip garavo, kad ne visi ir išdrįso savanoriškai nuodytis. Tik permiegoję traukėm kuo greičiau namo net neatsisukdami. Negaliu patikėti kad šiai sodybai suteiktas KAIMO TURIZMO VARDAS, čia tik Lietuvoje taip gali būti.

  19 rugpjūčio, 2012
  Goda

  Mes su kompanija pernai metais plaukėme baidarėmis ir buvome apsistoję šioje sodyboje, kuri įsikūrusi labai gražioje vietoje ir ypatingai patogioje - baidarininkams. Aplinka sutvarkyta labai gražiai, sodyba tokioj evietoje - lyg vienkiemis. Švarka ir tvarka kambariuose buvo taip pat normali, o šeimininkę matėme vos keletą kartų: kai pasitiko, kai iškūreno pirtį, kai vaišino kaimišku sūriu ir bulvių bandomis (plokštainiu), o paskui jau tik išvykstant. Likome patenkinti, šįmet jau vėl užsisakėme nakvynę ir poilsį visam savaitgaliui šioje sodyboje.

  21 gegužės, 2012
  pasibuve

  pasakysiu taip - JEI GALIT - NEVAZIUOKIT! visur voratinkliai, niekas nevalyta, indai ir irankiai nesvarus, o jinai tokius duoda ir dar pagrasina kad uz sudauzyta stikline 2lt, o uz taure 7lt. uz nakvyne skaiciuoja ne pagal zmones bet pagal tai kaip paklota lova - jei tarkim atsisedai ant lovos 2gules, o miegojai kitoj dvigulej vienas - tai paskaiciuos kad miegota 4zmones. apie jos ikiruma tai apskritai jau ner zodziu - lenda, smirineja visur, kaisioja nosi, kisai i pokalbius, rankomis ima NUOMININKU MAISTA - PARAGAUTI prie jusu akiu ir t.t. kazkas minejo kad pamirsta ka susitare, tai ne tas zodis pamirsta.. :))) tikrai ne nedega - rinkites kazka kita. NEI POILSIO CIA, NEI KAIMO TURIZMO!

  21 rugpjūčio, 2011
  Aistė

  Šeimininkė nepatiko, nes ji labai viską pamiršta, ką susitari, visai prastai su atmintim. O jau jos padėjėja, kuri gamina maistą, tai pasibaisėjome, nes po nakties dingo dalis saldumynų, pora alkoholinių gėrimų butelių (viskas iš vakaro mano buvo sužiūrėta), o vos mums pavalgius pietus virtuvėje atsidariusi gėrė mūsų krepšiuose paliktą antrai dienai sidrą. Siaubas! Šiaip pati sodyba nieko, visai patiko, daug gėlių, tik pirtyje oro cirkuliacijos nėra. Antrą kartą nesirinkčiau.

  25 rugpjūčio, 2010

  Vieta labai graži, merkio vanduo gaivinantis. Netoli ir ežeriukas. Už vietą 10 balų, bet už šeimininkę -10 balų. Užraišiotos pagrindinių įrankių spintelės, nuolatinis "šmirinėjimas" ir kontroliavimas ar ko nepavogėm, už kiekvieną nusičiaudėjimą pinigų skaičiavimas, aiškinimas (liaudiškai tariant "bambėjimas"). Šion sodybon geriau vežtis savo įrankius ar iešmus. Jei esate pasiruošę dideliems ir kantrybės reikalaujantiems išbandymams, ši sodyba kaip tik jums. :DDDDDD

  8 rugpjūčio, 2010
  Ana

  Taip pat labai įkyri sodybos šeimininkė. Ne kartą ateis patikrinti ir papriekaištaus. Neapsigaukite dėl kainos ir kambarių skaičiaus.

  6 rugpjūčio, 2010
  Ana

  Sodybos kambariai labai netvarkingi, nešvarūs. Indai senoviški ir reikėjo patiems išsiplaut jau nekalbant apie kambarius ir visa kita. Tvenkinyje ir Merky vanduo labai šaltas, o tvekinys ir Merkio upė ties sodyba gilūs. Be to, šeimininkė dar ir baudą paskirs, jeigu, pavyzdžiui, paliksite šviesą ar netyčia sudaužysite kokį indą. :)Visgi siūlyčiau rinktis kitą sodybą.

  6 rugpjūčio, 2010
  Jonas

  Sodyba yra super - labai gražioje vietoje, prižiūrima rūpestingų šeimininkų, o ir kaina nesikandžioja. Tačiau nepasimaukite dėl sodybos salės talpos... Šeimininkė teigia, jog pagrindinėje salėje telpa 52 žmonės. Jeigu susodinus visus kaip silkes - tada taip... Mūsų skaičiavimais, ten telpa daugių daugiausia 35 žmogeliukai, ir tai skaičuojant kukliai. O kur dar nevienodo aukščio stalai, kurie sukels nepatogumą svečiams... Šeimininkei nors kuolą ant galvos tašyk, tačiau ji nepripažins, jog prie stalo netelpa 50 žmonių. Negana to - gali sulaukti priekaištų, jog per plačiais tarpais buvo skaičiuojama... Visa kita sodyboje yra šaunu, tačiau pokylių salės talpą įvertinkite prieš užsisakydami.

  13 liepos, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.192.52.167
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.