Aktyvios pramogos > Vandens pramogos > Pirtys, Baseinai, Sauna

Pirtis viešbutyje „Vila Valakampiai“ (Vilnius) 0

„Vila Valakampiai“ – tai naujas, modernus 4*** viešbutis prestižiniame Valakampių rajone. Apsuptas gražios gamtos, tyro oro, viešbutis yra tarsi oazė norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir atgauti jėgas. Šalia viešbučio yra Valakampių pliažas, kuriame galėsite atsigaivinti ir puikiai praleisti šiltą vasaros dieną.
Dėl savo lokalizacijos, naujumo, gražios aplinkos, „Vila Valakampiai“ yra puiki vieta ne tik banketams, furšetams, konferencijoms, bet ir įvairaus pobūdžio masiniams renginiams. Jums galime pasiūlyti tris sales, kuriose yra puiki akustika, vėdinimo sistema, moderni garso ir vaizdo įranga. Jūsų poilsiui ir pramogoms taip pat siūlome suomišką pirtį su baseinu, maitinimo, apgyvendinimo paslaugas, pramogas vandenyje ir sausumoje.

Viešbutyje yra 30 prašmatniai įrengtų kambarių, pro kurių langus ar balkonus atsiveria nuostabus Neries pakrantės, pušynų kraštovaizdis. Kambarių interjerą puošia pagal individualų užsakymą pagaminti, dailūs baldai, kurių gamybai buvo panaudotos ratano plokštės ir keleto atspalvių ąžuolo faneruotė. Žavus interjeras, už langų šnarančios pušys, Neris, viešbučio svečiams suteikia kurortines atostogų nuotaikas.
Nakvynės kaina nuo 195 Lt.

Pirtis
Moderniai įrengta VIP poilsio salė su suomiška pirtimi – tai puiki vieta atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ar surengti smagų vakarėlį. Vienu metu čia gali būti iki 15 svečių. Suomiška pirtis, nedidelis baseinas, dušai, originalūs minkšti baldai, banketinė salė, intymus kambarėlis – visa tai, ko reikia nedideliai kompanijai, norinčiai gerai praleisti laiką.
Šioje pirtyje malonumą patirs tie, kuriems patinka didesnis karštis ir sausesnis oras, nes čia kūnas per trumpą laiką įšyla, pasidengia prakaito lašeliais, kurie į paviršių iškelia organizmui nereikalingus šlakus ir toskinus. Pirtyje gultai išdėstyti skirtingais lygiais – kuo aukščiau, tuo karščiau. Oro tempetarūra gali pakilti iki 90 C. Ši pirtis naudinga norintiems didinti imunitetą, atsparumą žalingam aplinkos poveikiui, gerinant kraujotaką, širdies darbą. Po šilumos sesijos – vėsus baseinas.

Išalkusiems VIP poilsio salės svečiams siūloma pavalgyti tame pačiame pastate esančiame restorane „Riviera“. Taip pat, Jūsų patogumui, maistas gali būti patiektas priepirtyje.

Kaina
VIP poilsio salės nuomos kaina 2 val. – 400 Lt
Papildoma valanda – 150 Lt
Nuoma 6 val. – 800 Lt

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.225.221.130
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.