Aktyvios pramogos > Vandens pramogos > Pirtys, Baseinai, Sauna

Rastinėnų sodyba 13

Rastinėnų sodyba

Miestas Vilnius
Adresas Rastinėnų gyvenvientė
Maks.asmenų 50
Kaina už parą 1400 Lt
Kaina už valandą 150 Lt

 

Komentarai:

  Ausra

  Ką tik atšventėme šioje puikioje sodyboje vyro jubiliejų. Noriu padėkoti šeimininkams už puikų priėmimą. Jokių problemų nebuvo, o papildomi mūsų norai buvo iškart išpildyti (pvz. prireikė daugiau patalynės komplektų, papildomų stiklinių, iešmų šašlykams). Sodyba labai švari, baseine vanduo pašildytas, pirtis pakurta ir kaitri. Viršutiniame aukšte lovos paklotos švaria patalyne, tualetuose ir duše pridėta popieriaus, kabo rankšluosčiai. Virtuvėje yra visi patogumai, gausybė indų ir įrankių. Pobūvių salė didelė, tačiau joje šilta, nors už lango -14 C šalčio. Kitą dieną išvažiuojant nebuvo jokių problemų su užstato grąžinimu, šeimininkai netgi netikrino ar viską po savęs tvarkingai palikome. Šią sodybą tikrai rekomenduoju. Jei patys mokate kultūringai elgtis, tai galite būti tikri, kad liksite patenkinti pasirinkta vieta šventimui ir dėmesingu aptarnavimu.

  25 kovo, 2013
  Vincas

  Baisi betvarke purvas patalyne neplauta .

  24 kovo, 2013
  Vincas

  ne sodyba o aferistu lizdas savininkas valavicius gintas kiek ten zmoniu apvogtu ,dirba be leidimu regijioniniam parke ,parko direktorei numeta kapeika ar jos auto savo servize auksinis vairas paremontuoja ir laikosi del to ,nesvara ,draugai grybeli pasigavo baseine baisu.

  22 kovo, 2013
  Ruta

  Viešpatie apsaugok kuo toliau nuo šitos Rastinėnų sodybos !!!!!!!!!!!!! Vienos nelaimės. Sutarėm telefonu dėl laiko. Paprašė iš anksto užstato. Paprašiau nurodyti sąskaitą užstatui pervesti, pasakė atvažiuoti savaitės bėgyje pasirašyti sutartį ir atvežti tą užstatą. Svečiams pranešėme apie būsimą šventės dieną. Nuvažiavom sutartą dieną mokėti užstato, pasirodo, kad ta diena jau užimta. Pasiūlė kitą dieną. Neturėjom kur dingti, teko sutikti. Praradom pusę kviestų svečių, kurie negalėjo naujai paskirtu laiku atvykti. Pasirasėm užsakymą (sutartį), palikom užstatą. Užsakovas buvo įmonė ir šeimininkai tai žinojo, dokumentus pildėm kaip įmonė, sakėme, kad mums reikės pinigų priėmimo kvito, nes mokame grynais. Pasakė, kad parašys be problemų. Atvykę sumokėjom sutartą sumą, mergiotė paėmusi pinigus ir pareiškė, kad dokumentus vėliau Gintas (vienas iš daugybės ten vadovaujančių šeimos narių) išrašys, ji negali išrašyti. Po kelių dienų skambinam tam Gintui, klausiam, ar jis yra Rastinėnų sodyboje, nes mums reikia dokumeto. Pasakė atvažiuoti. Atvažiavus vėl giminaitė pasitinka ir sako, kad nėra Ginto. Skambinti jam liepia. Skambinam. Tas Gintas lyg niekur nieko telefonu pareiškia, kad dokumentus buhalterė išrašys (neva turi tam įgaliojimą), važiuokit pas ja. Skambinam buhalterei. Ta praneša, kad, jei norim dokumento, turim sumokėti dar papildomai 21 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Aiškiname, kad mes sutarėm kainą ir neprivalom nieko mokėti, sako:"tai aiskinkitės su šeimininkais". Skambinam vėl "šeimininkui", kad mokame tiek, kiek susitarėm ir mokesčius jis iš tos sumos turi mokėti, o ne mums kainą pakelti. Jei ta nuomos kaina būtų dar 21 proc. didesnė, mes nenuomotume sodybos. Tas pareiškia, kad mes nieko neišmanome ir vėl siunčia pas buhalterę. Pagaliau jau jo numeriu kelia telefoną kiti, kurie vėl nieko nežino. Taip vienas nuo kito stumdo, į sodybos nuomininką visą laiką žiūri lyg kažkokią malonę jam darytų, kad nuomoja. Jau 2 mėnesiai praėjo, o mes niekaip negalime jokio dokumento gauti, kad pinigus sumokėjom. Žožiu, apeikit kuo toliau tą Rastinėnų sodybą ir neturėkit jokių reikalų su jos "šeimiminkais" gintarais, mindaugais ir dar kažkokiais kitokiais, kurie ten “šeimininkauja” ir iš savo svečių tyčiojasi.

  18 vasario, 2013
  Arturas

  Nepatiko betvarke dingsta daiktai.

  11 gruodžio, 2012
  Vincas

  Oj zmones tikrai nepatariu i ta baisyna vykti ,liksit be daiktu ir be pinigu kisenej,prisimenam kaip baisu sapna rastinenu sodyba ir jos savininka Valaviciu Gintara.

  5 gruodžio, 2012
  Kestas

  Nepatiko betvarke patalyne nesvari,nesilaiko sustarimo .

  26 lapkričio, 2012
  Edmond

  Esu buves sioje sodyboje. Galiu pasakyti kad. labai patiko. Galite nesijaudinti del priziuretojo nes jis ira ismestas is ten ir db tel lb viskas tvarkinga , nes yra pakeistas kolektyvas. Ir uzstatas grazintas.

  26 kovo, 2011
  Rastinėnu sodynba

  Sveiki visi. Komentarai komentarais. Kai atvykstate į svečius elkitės kaip svečiuose, ir viskas bus gerai

  5 vasario, 2011
  Marius

  Šventėme mes prieš keletą dienų, šį pirmadienį, ką galiu pasakyti.. Kaip ir kolegos čia pasisakę, apie užstatą galite pamiršti, jei jau ruošiatės čia švęsti, tai taip ir galvokite, kad kainuos minimum 400 lt brangiau. Nieko tikrai nesugadinome, o pradejo vardinti, kad teritorijoje stiklu pridauzyta, rankena sulauzyta, dar kazkas ten tureklui.. Nieko neirodysi. Ate ate uzstate :)

  30 rugsėjo, 2010
  rycka

  svenciau savo vestuves,sugadino svente nerealiai.truksta ten kilowatu.nei virejas galejo dirbt,nei muzikantai galejo grot.nes pastoviai ismusinejo saugiklius.del uzstato irgi teko pamirst

  24 rugsėjo, 2010
  Klientas

  Sodyboje buvome apvogti, greičiausiai vietinių iš gyvenvietės. Rekomenduoju vengti šios vietos, o jei neišeina - užsirakinti visas duris (įskaitant patalpos, kurioje miegate). Kaip paaiškėjo pašnekėjus su policininkais tai Ntasis toks atvejis čia.

  27 kovo, 2010
  Klientas

  Apie sia sodyba galiu pasakyti, kad ten labai erdvu, grazu ir pan. Tikrai patiko:) Taciau apie seimininkus, deja, negaliu pasakyti nieko gero... Svente buvo sugadinta: 1. Seimininkas visa vakara trynesi aplink, noredamas isgerti 2. Kita diena, kai atejo metas atsiimti uzstata, jis sedo ir isvaziavo.. Likom be uzstato.. 3.Patalyne kai kuriems sveciams buvo nepakeista - baisiai smirdejo ir dvoke... Tikrai buvo geda pries savo svecius ... Taigi siulyciau susiimti ir pasitaisyti, nes kaina turi atitikti kokybe ;)

  25 rugpjūčio, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 18.207.136.189
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.