Reklama

TPL.lt SIŪLOMOS REKLAMOS NAUDA PASLAUGŲ/PRAMOGŲ TEIKĖJAMS

Šioje svetainėje vidutiniškai apsilanko 300-400 unikalių lankytojų per dieną.

TPL.lt portalas yra populiarus ir socialinėje erdvėje Facebook, kur naujienas seka virš 29 000 fanų.

 

Pagrindinis lankytojų srautas atkeliauja iš paieškos sistemų:

Reklamuodamiesi TPL.lt pajusite, kad jūsų siūlomų paslaugų pardavimo kiekis išaugo, nes čia lankosi jūsų tikslinė vartotojų grupė, t.y. keliautojai, aktyvių ar kultūrinių pramogų mėgėjai.

SIŪLOMOS REKLAMOS PASLAUGOS

Reklaminio straipsnio apie paslaugas/pramogas paskelbimas – 50EUR vienkartinis mokestis.

Užsisakę šią paslaugą turėsite puslapį www.tpl.lt/jusu-sodybos-pavadinimas/, galėsite įkelti iki 25 nuotraukų, video, konktaktinius duomenis bei 1 nuorodą į savo svetainę. 3 kartus galėsite atnaujinti savo sodybos informaciją jai pasikeitus nemokamai. Norint atnaujinti informaciją daugiau kartų – papildomi 3 kartai kainuos 20EUR. Jūsų paslaugų/pramogų aprašymas atsiras pagrindinio puslapio www.tpl.lt viršuje ir ten bus kol jo nenustums žemyn kitas naujesnis turinys. Taip pat Jūsų pramogą/paslaugą paskelbsime savo Facebook puslapyje, kuriame yra jau virš 29.000 fanų. Galėsite pasirinkti ar leisti palikti komentarus apie Jūsų paslaugas/pramogas mūsų svetainės lankytojams.

Norėdami užsakyti šią paslaugą atsiųskite taisyklinga lietuvių kalba parašytą paslaugų/pramogų aprašymą .doc arba .docx formatu į reklama@tpl.lt bei prisekite bent keletą nuotraukų, o mes atsiųsime Jums sąskaitą faktūrą bei patalpinsime Jūsų paslaugų/pramogų aprašymą savo svetainėje.

Banerinė reklama 750×100 – 80EUR/mėnesiui

Svetainės viršuje, geriausiai matomoje vietoje siūlome reklamuotis už patrauklią kainą, tereikia mums atsiųsti savo reklaminį banerį bei rekvizitus sąskaitai faktūrai į reklama@tpl.lt. Žemiau esančiame paveikslėlyje raudonai pabrauktas reklaminio banerio pavyzdys, kuris yra matomas visoje svetainėje įskaitant kategorijas, bei visus vidinius puslapius. Taip pat vieną kartą į mėnesį Jūsų paslaugas/pramogas paskelbsime savo Facebook puslapyje, kuris turi virš 29.000 fanų.

baneris

 

Nekomercinė reklama

Jeigu norite reklamuoti nekomercinę informaciją, pavyzdžiui: turistinį žygį ar valstybinį muziejų atsiųskite aprašymą .doc arba .docx formatu į reklama@tpl.lt bei pridėkite bent vieną nuotrauką ir informaciją patalpinsime.

Informacijos atnaujinimas

Jeigu pastebėjote pasenusią informaciją apie savo paslaugą/pramogą atsiųskite naują informaciją .doc arba .docx formatu į reklama@tpl.lt. Jeigu norite, kad atnaujintume komercinę informaciją 3 atnaujinimai kainuos 20EUR.