Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Anykščių rajonas

Kaimo turizmo sodyba „RIEŠUTŲ ŠILAS“ 3

vaciaus_sod..jpg Vaciaus Židonio etnografinė sodyba – 3 gandrų vienkiemis miško parke Kunigiškių kaime. Priima ištisus metus. Išsimaudyti galėsite originalioje pirtyje. Šeimininkas siūlo naudotis biblioteka, jodinėjimą, valtis.
Kambarių skaičius-4, vietų – 10.
Dviviečio kambario kaina – 50lt.

 

Komentarai:

  Genutė

  Buvo įdomi patirtis.Nesitikėjom, kad Anykščių rajone reikės važiuoti iki Utenos sienos. Tikėjomės, kad bus arčiau. Kai pradėjom važiuoti per miškus ir prigriuvusius medžius- buvo nesaldu. Sunku surasti sodybą.Gyvenom originalioj trobelėj ir patiko. Taip pat patiko pirtis. Buvo malonu aplankyti rašytojų kalnelį Vyžuonose Kas nepatiko? Nepatiko, kad lieptas į ežerą nuo sodybos sugriuvęs.

  rugsėjo 6, 2013
  Arminas

  Teko būti šioje sodyboje, tikrai neatitinka aprašymo, vandens telkinio arti nėra, tvenkinukas labai nešvarus, geriamo vandens taip pat nėra( šeiminikas duoda pirktą), duše nemalonaus kvapo vanduo, vaikai nepageidaujami, nes jiems negalima lauke lakstyti. Pirtis labai mažytė ir šalta. Tačiau svetainė puiki.

  vasario 27, 2009
  Jonas

  Labai nusivyliau sia sodyba :-( Labai graziai apie save raso internete, bet deja, nuvazeve neradom ko tikejomes. Ezeras( iki kurio 100m) pasirode visiskai netinkamas maudytis, is jo islipom ne nusiprause, o murzini, be to susipjausciau koja :-( Pirtyje pastatyta paprasciausia burzuika, todel buvo nepakankamai karsta. O is pirties teko maudytis po dusu, vat tau ir kaimo turizmas :-))))

  rugpjūčio 1, 2008

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.238.116.201
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.