Metų renginiai > Festivaliai

Roko naktys 2015 1

roko-naktys-2015

Kaip ir kasmet, įspūdingu kraštovaizdžiu pasižyminčioje Zaraso saloje rinksis visi sunkiosios muzikos gerbėjai. Liepos 31 – rugpjūčio 1 dienomis Zarasuose vyksiantis roko muzikos festivalis “Roko naktys” žada įspūdingą fiestą, kurios metu publiką audrins atlikėjai iš Lietuvos, Europos ir net JAV.

Festivalis pasižymintis išskirtine atmosferą kiekvienais metais pritraukia net ir tuos žmones, kuriems roko muzika nėra prioritetas – daugelis čia atvažiuoja tiesiog gerai praleisti laiką ir atsipalaiduoti. Akivaizdus tokio tipo festivalių lyderis laukia visų, kurie nori pajausti tikrą, tradicinę festivalio dvasią ir pasikrauti teigiamos energijos visiems ateinantiems metams.

Kalbant apie muziką, šiais metais fronto liniją veda galingas atlikėjų iš Lietuvos desantas – į sceną lips BIX, Thundertale, Soul Stealer, Rebelheart, Freaks on Floor, Siela ir kiti visiems gerai pažįstami veidai. Tikri roko gerbėjai tikriausiai atpažins ir suomius Private Lane ar iš už Atlanto atvykstančius Combichrist.

Bilietas į Roko naktis kainuoja nei daug nei mažai – 25 eurai, įskaitant administracinius mokesčius. Jei suskubsite ir bilietus įsigysite anksčiau, sumokėsite 23 eurus (bilietus įsigyti galite čia: http://goo.gl/wipGmq). Už tokią sumą galėsite šėlti visą savaitgalį. Tiesa, nereikėtų pamiršti išlaidų kelionei. Festivalis vyksta Zarasuose, tad jei vyksite iš Vilniaus, Kauno ar juo labiau kitų didžiųjų Lietuvos miestų (Klaipėdos, Šiaulių), teks nukakti kelis šimtus kilometrų. Jei ketinate keliauti iš Vilniaus, turite puikią progą pasinaudoti festivalio organizatorių siūloma lengvata – traukinio bilietui maršrutu “Vilnius – Turmantas” ir atgal taikoma 50 proc. nuolaida. Norint gauti šią nuolaidą, perkant bilietą “Lietuvos geležinkelių” kasoje būtina pateikti bilietą į Roko naktis. Keliaujantiems iš kitų miestų automobiliu, siūlome kooperuotis ir priimti pakeleivių. Taip ne tik sutaupysite kelionės išlaidų, bet ir tausosite gamtą, mažinsite spūstis keliuose. SVARBU: vykstant į festivalį pro Uteną, patartina apvažiuoti kelio atkarpą Daugailiai – Zarasai, kadangi joje festivalio metu vyks kelio darbai. Tiksli festivalio vieta žemėlapyje: https://goo.gl/5ZmSvb.

Visi festivalio dalyviai turės galimybę įsikurti palapinių miestelyje be jokio papildomo mokesčio. Tiesa, įvažiavimas į festivalio teritoriją su transporto priemone yra apmokestintas. Įvažiavimas su motociklu kainuos 3 eurus, su automobiliu 10 eurų, autobusu 26 eurai ir kemperiu 18 eurų. Jei sugalvosite išvažiuoti iš festivalio teritorijos, grįžus įvažiavimo mokestį teks mokėti pakartotinai. Jūsų patogumui, detalus festivalio žemėlapis:

Roko_Naktys_2015_Žemėlapis

Jei nesate vienas iš tų žmonių, kurie dievina nakvynes palapinėje ir mieliau naktis praleistumėte šiltoje ir minkštoje lovoje, galite išsinuomoti kaimo turizmo sodybą Zarasų rajone, kurių čia iš tiesų apstu. Sąrašas kaimo turizmo sodybų Zarasų apylinkėse: http://goo.gl/jzGKib.

Keliautojams, kuriems po festivalio liks noro, laiko ir jėgų, patariame aplankyti unikalų Zarasų energetikos muziejų: http://goo.gl/9DyNBZ. Tikriausiai ir patys žinote, jog rytų Lietuva pasižymi dideliu ežeringumu bei kalnuotumu, todėl pažintinė kelionė dviračiais ar kita transporto priemone, kurios metu būtų galima apžiūrėti šias apylinkes, tikrai nepaliktų abejingų. Visą informaciją apie dviračių nuomos punktus, lankytinus objektus ir kelionės vertus maršrutus galite gauti susisiekę su Zarasų turizmo informacijos centru. Kontaktai:

Adresas: Sėlių a. 22, Zarasai, LT-32110

Tel.: +370 385 37171, +370 682 40988,

+370 679 10091

Visi Roko naktų dalyviai apšilimą daro Bliuzo naktyse, liepos 3 – 4 dienomis! Daugiau informacijos apie renginį čia: http://goo.gl/UD1z3L.

Komentarai:

    Mėnuo Juodaragis 2015 – Turizmas ir Kelionės Lietuvoje - TPL.lt

    […] Juodaragis vyksta ten pat, kuri ir Roko Naktys – Zaraso saloje, Zarasuose. Tiksli festivalio vieta žemėlapyje: https://goo.gl/4Xrolr. […]

    birželio 23, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.26.176.111
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.