Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Molėtų rajonas

Rūtos ir Jono Balynų kaimo turizmo sodyba „Giedrita“ 2

Tipas: Sodyba vienkiemyje

Sodybos vietos:

Viso vietų (be nakvynės): 60
Viso miegamų vietų (verslo renginiams): 36
Viso miegamų vietų (šeimos ir draugų šventėms): 46
Viso numerių: 18
Viso namelių: 3

Kainų ribos:
Namelis: 450 -1000 Lt
Sodyba: 1000 -4000 Lt

Sodyba įkurta nuostabiame gamtos prieglobstyje, prie pat Bebrusų ežero kranto. Geras privažiavimas. Jeigu pasiilgote ramybės, tyro pušyno oro, sielos atgaivos, vakarus galėsite leisti prie laužo, irstytis valtimi, plaukioti vandens dviračiu.
Išsiilgusiems gamtos ir ramybės-pilnas miškas grybų, uogų, riešutų, Bebrusų ežeras -žuvies. Mėgstantiems aktyvu sportą taip pat galime pasiūlyti žygi baidarėmis Žeimena ar plaukti Šventąja nuo Užpalių iki Anykščių. Yra pobūvių salė su židiniu (iki 40 žmonių), pirtis prie pat ežero kranto.
Laukiami keliautojai, šeimos, darbo kolektyvai. Visada galima paragauti šviežio ungurio, o maistą pasigaminti patiems arba užsisakyti iš anksto.
Netoliese yra Observatorija ir Etnokosmologijos muziejus.

Gandriukų skaičius:2

Kirneilės k.,
Luokesos sen.,
LT-33001 Molėtų r.

Šeimininkai: Rūta Balynienė

Komentarai:

  Alvydas

  Šviežios emocijos po apsilankymo: Sodyba prie Bebruso ežero, geras privažiavimas, bet čia visi privalumai ir baigiasi. Ežero nesimato - jis už aukštos tvoros. Krantas - akmenys ir kriauklės - neparuoštas nei maudynėms (su vaikais čia geriau visai nevažiuoti) nei žvejybai - nėra nei lieptelio nei valties. Tiesa, šalia yra viešbutis Belvilis su labai dideliu lieptu ir vieta maudynėms, bet jis atsitvėręs tvora ir pristatęs plakatų draudžiančių Giedritos gyventojams įžengti į jo teritoriją. Pristatyta video stebėjimo kamerų ir pastoviai vaikšto apsaugos darbuotojas. Už Belvilio teritorijos yra valčių ir vandens dviračių nuoma (vėlgi ne Giedritos) kur valtį dienai išsinuomosite už 40Lt. Yra vieta maudytis, bet velgi kažkieno teritorijoje nes ten taip pat aptverta tvora. Ramybė? Šeštadienį gretimoje stovyklavietėje visą naktį vyko koncertas (turiu omenyje ne grupelės jaunuolių leidžiamą muziką, o apie 100 žmonių šventę su koncertuojančiais atlikėjais). Cituoju: "Vakarus galima leisti prie laužo". Tik nepaminėta, kad malkų turite atsivežti patys. O jeigu pradėsite aiškinti sodybos šeimininkams, jog malkos židiniui ar laužui (kurie minimi aprašyme) kaip ir turėtų priklausyti (kaip pvz. karštas vanduo duše), išgirsite tik didelį nusistebėjimą ir vienintelį atsakymą - yra pirkti degalinėje.

  25 birželio, 2014
  Modesta

  Puiki sodyba ir labai svetingi seimininkai,esu buvusi pries keleta metu!Noretusi pamatyti daugiau nuotrauku kaip yra dabar nameliu viduje ir is arciau namelius!

  14 balandžio, 2012

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 18.207.136.189
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.