Metų renginiai > Archyvas

Šiuolaikinio folkloro ir alternatyvios muzikos festivalis „Margos Pievos 2013“ Rumšiškėse 0

 

Jau antrą kartą Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje, po atviru dangumi vyks festivalis „Margos Pievos 2013“, kuriame skambės visų Lietuvos etnografinių regionų folkloras, šiuolaikinis folkloras bei alternatyvi muzika iš Lietuvos ir užsienio. Be muzikinės dalies, festivalio lankytojų laukia ir 2013 metų festivalio naujovė: bus švenčiama Rugiapjūtė ir Oninės. Taip pat bus pristatomi tradiciniai lietuvių liaudies šokiai, demonstruojami amatai, skaitomos įvairios paskaitos ir rodomi filmai apie Lietuvos istoriją ir etnologiją, veiks visos muziejaus ekspozicijos. Norinčius pajodinėti ar pavažiuoti senovine bričkele, nudžiugins Lietuviški žirgai – Lietuvos žemaitukai, o pasiilgusius kiek aktyvesnio poilsio, sukvies įvairūs žaidimai ir pramogos.
Viena iš tokių pramogų – tai orientacinis žaidimas „Istorijos labirintais“, kuris pakvies susirinkusius žiūrovus išmėginti savo jėgas, azartą ir žinias. Žaidimas tiks tiek visai šeimai, tiek smagiai draugų kompanijai. Beje, daug įvairios technikos neprireiks, užteks patogios aprangos, kompaso ir vietoje įsigyto žemėlapių bei legendų komplekto. Orientacinio žaidimo metu komandoms teks spręsti įvairius galvosūkius ir mįsles, parodant Lietuvos istorijos išmanymą. Žaidimo užduotys pareikalaus ne tik sumanumo, bet ir pastabumo, navigacinių sugebėjimų. Keliaudami po muziejaus teritoriją žaidimo dalyviai turės rinkti užuominas, ir tik teisingai išsprendę užduotį, gaus nuorodą į kitą punktą.

Be to, festivalio „Margos Pievos“ metu vyks jūrų skautų stovykla, kurioje tėvai galės palikti savo vaikus, kai norės pabūti su draugais, pasiklausyti muzikos ar ilgiau pavakaroti. Stovykloje vaikai galės gyventi visą festivalio laiką, net nakvoti, arba tik dalyvauti atskiruose, jiems patikusiuose užsiėmimuose. Programa numatyta ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, taigi skautų stovykloje galės dalyvauti ir vaikų tėvai, ir kiti suaugę festivalio lankytojai.

Tai puiki galimybė turiningai praleisti savaitgalį gamtoje kartu su šeima ar draugais, pasiklausyti šimtmečius gyvuojančių liaudies melodijų ir alternatyvios muzikos unikaliame Lietuvos kampelyje. Festivalio lankytojai turės unikalią galimybę apsigyventi palapinių miestelyje ir praleisti porą naktų pačiame liaudies buities muziejuje, įsikūrusiame vaizdingoje Kauno marių pakrantėje.
Festivalis „Margos pievos” skirtas įvairaus amžiaus žmonėms, besidomintiems lietuviška muzika, tradicijomis ir mėgstantiems keliauti. Čia nuo kasdienybės pabėgs bei pailsės ir jaunas, ir senas.

Šiuolaikinio folkloro ir alternatyvios muzikos festivalis „Margos pievos 2013”  vyks 2013 m. liepos 26-28 dienomis Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje.

Šiuo metu jau paskelbtos festivalio grupės: „Folkstone“ (folkrokas, Italija), „Troll Bends Fir“ (folkrokas, Rusija), „Pelenai“ (rokas, Vilnius), „Biplan“ (pop-rokas, Vilnius), „Rebel Riot“ (rokas, Latvija) „Thundertale“ (rokas, Kaunas), „Roadkill“ (rokas, Vilnius), „Stiffer“ (rokas, Vilnius), „Berserker“ (melodingas metalas, Vilnius), „Spanxti“ (neo-folkrokas, Vilnius), Šv. Sodas“ (bliuzrokas, Vilnius), „Gyvata“ (neo-folkrokas, Klaipėda), „Alive Way“ (rokas, Vilnius). Iš viso šių metų tris dienas truksiančiame festivalyje dalyvaus 25 kolektyvai iš Lietuvos ir užsienio.

Bilietus į festivalį „Margos pievos 2013“ platina „Bilietų pasaulis“. Nuo birželio 1 dienos bilietai brangs.

Organizatorius VŠĮ „Margi projektai“
Daugiau informacijos http://margospievos.lt/?page_id=2

PELENAI

 

stiffer

Clipboard222

 

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.26.176.111
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.