Metų renginiai > Archyvas

Su riedlente aplink Lietuvą 0

Pirmadienį, birželio 9 d., Vilniuje startuoja „Red Bull Local Hero Tour“, kuriame jaunieji riedlenčių sporto talentai galės pademonstruoti savo įgūdžius net ir mažesniuose šalies miestuose, kur į jų pomėgį dar žiūrima skeptiškai.
Keturi riedlentininkai: Buazas Aquino iš Izraelio, vokietis Mackas McKeltonas, „braliukas“ latvis Madars Apse ir vienas geriausių Lietuvos riedlentininkų Tomas Jasulaitis ruošiasi žygiui per Lietuvą. Per penkias dienas jie aplankys penkis Lietuvos miestus – pirmadienį išbandę riedlenčių parką prie Baltojo tilto Vilniuje jie keliaus į Kauną, Palangą, Radviliškį ir Panevėžį. Planuojama įveikti apie 700 km autobusu, o kiek kilometrų per šias penkias dienas bus nuvažiuota riedlentėmis – niekas nesuskaičiuos.
Kiekviename mieste „Red Bull Local Hero Tour“ komanda į riedlenčių parkus kvies vietinius riedlentininkus ir vertingais patarimais bei įkvėpiančiais pavyzdžiais skatins juos tobulėti. Keliaujanti komanda tikrai turės ką pasakoti: šešiolikmetis latvis M. Apse pats neseniai dar tik svajojo, kad keliaus po svečias šalis su riedlente parankėje, o 28 m. B. Aquino ant riedlentės pirmą kartą atsistojo dar kai M. Apse net nebuvo gimęs.
Bus rengiamas ir dienos konkursas, kuriame galės varžytis visi norintys. Miesto geriausieji ne tik pajaus, ką reiškia būti „profu“ – atlikti triukus vertinant komisijai ir mojuoti gerbėjams nuo nugalėtojų pakylos – bet ir gaus unikalius trofėjus. Renginiai kiekviename mieste prasidės 14 val., kad jauniausieji riedlentininkai spėtų grįžti iš mokyklos.
Toks turas Lietuvoje rengiamas pirmą kartą. Šalies riedlenčių sporto bendruomenei tai bus puiki proga papildyti ir atjauninti savo gretas.

Daugiau info: www.redbull.lt/lht

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *




Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.211.26.178
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.