Aktyvios pramogos

Šuoliai parašiutu, apžvalginiai skrydžiai Kaune 2

suolisJums siūloma išbandyti šuolius parašiutais, apžvalginius skrydžius lėktuvu ir ne tik… Patirsite naujus pojūčius, adrenaliną, emocijas. Pasirinkę šias paslaugas turite galimybę praleisti savaitgalį gamtos prieglobstyje, vaizdingame Nemuno kilpų kraštovaizdžio draustinyje – pušų paunksmėje, su saulės ir vandens voniomis – vakarais prie laužo, nakvyne palapinėje ar klubo viešbutyje.

Naujokams siūloma:
Šuolis dviviečiu parašiutu (tandemu) – greičiausias ir saugiausias būdas pajusti laisvo kritimo skonį.
Jūs šoksite kartu su instruktoriumi iš 3-4km aukščio ir leisitės drauge, vienu parašiutu. Be to, Jus gali nufilmuoti greta krentantis operatorius.

Šuolis sparno tipo parašiutu – masiškiausias būdas norint savarankiškai šokti parašiutu.
Jums nereiks pačiam skleisti parašiuto – jis išsiskleis automatiškai, iššokus iš lėktuvo. Savarankiškai valdyti parašiutą jums padės patyrusio instruktoriaus patarimai per radijo stotelę (aukštis 1200 m. svorio riba iki 120 kg).

suolis-su-parasiutuŠuolis apvaliu parašiutu – seniausias klasikinis būdas nusileisti ant žemės.
Parašiutas išsiskleis automatiškai (aukštis 700-800 m, parašiuto kupolas nevaldomas arba mažai valdomas, svorio riba iki 80 kg).

„Savarankiškas“ šuolis su dviem instruktoriais iš 3-4 km aukščio – būdas tiems, kurie nori patirti laisvąjį kritimą ir savarankišką nusileidimą.
Šoksite iš orlaivio ir 45-60 sek. laisvai krisite palaikomi poros instruktorių. Patys valdysite parašiutą, klausydami patarimų per radijo stotelę.

Apžvlaginiai skrydžiai – galimybė 10-12 žmonių grupei.

Į Pociūnus esate kviečiami atvykti visam savaitgaliui su šeima, draugais. Užsisakykite kambarį ar pasiimkite palapinę, meškerę ir gerą nuotaiką, o ledų, alaus ir kitų gėrybių jums pasiūlys parašiutininkų baras.

 

Komentarai:

  Vaidas

  ar galima pirma syki sokti vienam asmeniui? ar su treneriu reik?

  8 birželio, 2013
  Agne

  Kokia kaina?

  25 birželio, 2012

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.200.169.3
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.