Kaimo turizmas > Vilniaus apskritis > Trakų rajonas

Tamaros Tarasevič kaimo turizmo sodyba 4

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėjeSodyba vienkiemyje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 28
Viso numerių: 8
Viso namelių: 3

Kainų ribos:
Namelis: 200-500 Lt

Erdvi, komfortiška ir jauki sodyba su 3 skirtingo dydžio jaukiais mediniais namais, skirtais svečių poilsiui nuostabiajame Navos ežero pakrantės kraštovaizdyje. Svečių laukia poilsis su visais patogumais. Yra įrengta vaikų žaidimų aikštelė bei lauko pavėsinės su židiniais. Ypač tinka šeimyniniam poilsiui ir ilgesniam apgyvendinimui.

Gandriukų skaičius:3

Vilūnų k.,
Aukštadvario sen.,
LT-4075 Trakų r.

Komentarai:

  Sandra

  Buvome 2013 m vasarą, standartiniame namelyje, likome nusivylę, nes nameliu nepavadintume. Namas sujungtas su pirtimi ir dusais, kurias naudajasi pirtį užsisakę žmonės arba su kemperiais atvykę pernakvoti. Tai garsas iš dušų labai sklido. Paskui namelis yra prie ukinio pastato, todėl nuolat matysite skalbinius, ir kiekvieną dieną. ir trečias dalykas, imamas moekstis 50 lt už sutvarkymą namelio, bet jis tikrai nebuvo kruopščiai išvalytas, matėsi voratinklių ir t.t. Nepasirūpinta uodų apsauga, o jų ten siaubingai daug, nakti net lango negalima atsidaryti, nes spiečiais sukandžios. Patys gavome pasirūpinti. Ir dar karštą dieną, miegoti net naktį antrame aukšte neįmanoma, nes temperatūra virš 32 laipsnių.

  sausio 13, 2014
  Agnė

  Labai labai patiko. Aplinka puiki, yra viskas, ko reikia, gal tik ežeras arčiau galėtų būti ar nameliai tolėliau vienas nuo kito, bet čia jau vietos ypatumai. visa kita beveik tobula:)

  birželio 6, 2011
  Jurga

  Indai purvini ir apdužę, prie terasos laiptams sutaupė, pirtį kuria kaip paskutiniai neišmanėliai, kambariuose voratinkliai ir pelių šūdaiuž lovų. Baisiausia vieta, kokią tik teko matyti.

  liepos 7, 2010
  Laura

  Šitoj sodyboje laikas praleistas tiesiog nepakartojamai ir niekada manau nepamiršiu šiu kimirkų. AČIŪ p. Tamara.

  spalio 1, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.238.116.201
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.