Metų renginiai > Archyvas

Tūkstantmečio žygis aplink Lietuvą „Siluetas“ 0

siluetasŠ.m. liepos 25- rugpjūčio 8 dienomis vyks žygis aplink Lietuvą.
Vilniaus universiteto kultūros vadybininkai ir UAB “Telesoftas” sujungė jėgas, norėdami Lietuvos vardo tūkstantąsias metines paminėti unikaliu projektu. 6 žygeivių grupės bus sudarytos iš žygeivių klubų bei prisijungusių  ir savo pėdomis pasiryžusių apkeliauti gimtojo krašto teritorijos sienas tautiečių. Kelionės maršrutas bus suskaidytas į šešias atkarpas, kiekvienai jų skiriant maždaug po 300 km, skirtinguose Lietuvos kraštuose. Per dieną planuojama nužygiuoti maždaug po 25 kilometrus aplankant specialiai į maršrutą įtrauktus žymius lankytinus objektus, o vakarais, nusipurčius kelionės dulkes mėgautis nuostabiomis vakaronėmis kartu su vietinėmis bendruomenėmis.

Žygis ypatingas tuo, jog prisijungti galite tomis dienomis ir tame taške, kuris Jums yra patogus, priklausomai nuo pasirinkto maršruto. Neišsigąskite jei neesate profesionalus žygeivis. Neišklysti iš kelio, įveikti atsiradusias kliūtis, surasti visus reikiamus objektus ir pamėgti žygeivystę jums padės šios srities žinovai – žygeiviai iš visos Lietuvos.

Norintys prisijungti prie žygio, visų pirma, turėtų apžvelgti parengtus žygio maršrutus, atkreipiant dėmesį į dienos atstumus bei lankytinus objektus. Antra, į kelionę svarbu nepamiršti su savimi pasiimti keliavimo įrangos, asmens dokumentų, šeimos, būrio draugų ir labai reikalingos geros nuotaikos!

Žygio metu naudojamų moderniųjų GPS technologijų dėka, žygio eigą tiesiogiai internete galės sekti Lietuvos gyventojai bei svečiai iš svetur.

Daugiau informacijos rasite čia.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.26.176.111
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.