Metų renginiai > Archyvas

Vaiduokliška naktis Vilniuje 0

Ekskursija „Vaiduokliška naktis“ paliks daug įsimintinų įspūdžių ir gerą nuotaiką… Ar žinojote, kad tarp siaurų Vilniaus senamiesčio gatvelių ir didingų Vilniaus pastatų įsikūrę linksmi, romantiški, o kartais pikti ir klastingi vaiduokliai?
Kai nusileidžia saulė ir į Vilniaus senamiesčio siauras gatves atslenka sutemos, tamsiuose kiemų kampuose pradeda ryškėti kažkieno siluetai, girdėti ataidintys žingsniai… Tai ženklas, kad jau laikas, laikas eiti pasivaikščioti po senąjį miestą, įsižiūrėti į tamsius langus, įsiklausyti į šlamesį virš stogų. Laikas patirti, kas neįprasto įvyko Vilniuje prieš kelis šimtus metų ir pasiliko – žmonių atmintyje ir ne tik…
Naktinio pasivaikščiojimo metu, siaurose Vilniaus senamiesčio gatvelėse iškils užmirštos senųjų laikų legendos – Jūs susidursite su paslaptingu bei mistišku miestu, slepiančiu įdomias ir jaudinančias istorijas.
Ekskursijoje „Vaiduokliška naktis” išgirsite ne tik įdomių istorijų, bet ir daugiau sužinosite apie Vilniaus senamiestį.
Ekskursijos metu pabuvosime: prie Nacionalinio muziejaus kampo; ties Valdovų rūmais; Vilniaus Universiteto Bibliotekos kiemelyje; prie Dominikonų bažnyčios; stiklių ir Gaono gatvių sankryžoje; prie Šv. Jonų bažnyčios; pilies g. 22 kiemelyje; prie šv. Mykolo bažnyčios; prie šv. Kazimiero bažnyčios; bazilijonų vienuolyno šventoriuje; prie Aušros vartų; prie Bastėjos.

Ekskursija „Vaiduokliška naktis“ vyksta kiekvieną paskutinįjį mėnesio penktadienį Vilniuje, prie Mindaugo paminklo, esančio prie Nacionalinio dailės muziejaus

Ekskursijos metu į objektus neįeinama.
Kaina: 39 Lt/asm., kaina grupei: iki 20 asm 425 Lt.
Turo trukmė: ~ 2 val.

 

Organizatorius UAB „Vaiduokliai“

Daugiau informacijos: http://www.vaiduokliai.lt/Ekskursija-vilniuje-vaiduokliska-naktis-LT.html

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.26.176.111
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.