Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Utenos rajonas

Valės Leipuvienės kaimo turizmo sodyba 0

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 22
Viso numerių: 9
Viso namelių: 2

Kainų ribos:
Numeris: 40-100 Lt

Sodyba įsikūrusi vaizdingame Sudeikių miestelyje, prie gražuolio Alaušo ežero (1060 ha). Tai lyg nedidelė rojaus sala, viliojanti nuostabia gamta, švariu ir žuvingu ežero vandeniu, pasižyminčiu plačiais smėlėtais atabradais, didžiuliais skaidriausio, švariausio vandens plotais, kurios didžiausia puošmena – dvi esančios salos.

Nuostabiame gamtos kampelyje Jūsų laukia 3 kaimiško stiliaus, jaukiai įrengti pastatai, kuriuos sudaro 22 nakvynės vietos, 9 kambariai su visais patogumais ir poilsiautojų grupelėms atskirai įrengtomis virtuvėmis. Šalia esančioje pirtyje galėsite išbandyti lietuviškos garinės pirties karštį. Savo gabumus galėsite atskleisti žaisdami biliardą ar stalo tenisą. Poilsiaudami sodyboje galėsite nemokamai naudotis valtimis, vandens dviračiu.

Žvejai galės įsitikinti savo sėkmės galimybėmis žvejodami žuvingame Alaušo ežere, kur paprasta meškere galite sužvejoti ne tik lydeką, ešerį ar kuoją, bet ir ungurį.

Apsilankę sodyboje pamiršite visus kasdienybės iškylančius rūpesčius, kur tekančios saulės bučiuojami ir Alaušo bangų myluojami, Sudeikiai svetingai moja Jums!

Gandriukų skaičius:2

Tulpių g. 1,
Sudeikių k.,
Sudeikių sen.,
LT-28039 Utenos r.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 35.172.230.21
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.