Aktyvios pramogos > Vandens pramogos > Pirtys, Baseinai, Sauna

Viešbučio „Viva Alicante“ pirtis Vilniuje 1

Tai naujas poilsio centras įsikūręs Vilniaus pakraštyje, iškart už Pilaitės rajono. Vila – tai 3 aukštų komfortabilus viešbutis ant ežero kranto.
Cokoliniame aukšte, kurio platūs panoraminiai langai žvelgia tiesiai į ežero vandenis, yra net 300 kv. m. pirties kompleksas. Jame rasite:
* sauso garo garinę („suomiško“ tipo)
* drėgno garo garinę vanojimuisi vantomis,
* drėgnąją „turkišką“ garinę,
* infraraudonųjų spindulių švelnaus kaitinimosi garinę,
* erdvų baseiną,
* burbulinį baseiną,
* masažo kabinetus.
Viešbutyje veikia kavinė su europietiška virtuve, yra 2 konferencijų salės: 80 vietų didžioji ir 20 vietų mažoji.

Svečiai apgyvendinami 12 kambarių su visais patogumais. Viename LIUKS numeryje yra ir individuali sauna.
Kiekviename numeryje yra labai erdvu, interjereras dekoruotas ramiomis linksmomis spalvomis.

Pirčių komplekse yra 3 garinės:
Sausoji. Tai – tradicinio L formos plautų planavimo maždaug 3×2,6 m dydžio garinė su elektrine krosnele. Ji paprastai šildoma iki 100 lp. C. Joje malonu pasėdėti pačioje pradžioje, kai kūnas dar neįkaitęs.
Drėgnoji. Tai – Lietuvoje populiari „turkiškos“ pirties pavadinimu žinoma šlapio garo garinė. Ji visa išklota mozaikos tipo plytelėmis. Čia nuolat tvyro karštas rūkas, yra labai drėgna. Joje gerai jaučiasi ir silpnesnės sveikatos lankytojai, didelė drėgmė leidžia laisvai kvėpuoti, o maloni šiluma atpalaiduoja. Garinėje sumontuoti šildomi 2 a. gultai, taigi jūs galite pasirinkti karštesnę ar vėsesnę vietą. Higieniniam suolų nuplovimui yra specialus rankinis dušas su švariu šaltu vandeniu.
Drėgno garo lietuviška. Ši garinė išplanuota beveik taip pat kaip ir pirmoji, sauso garo, tik joje leidžiama naudotis ir tradicinėmis vantomis. Šioje garinėje taip pat yra elektrinė krosnelė, tačiau rasite ir kibirėlį su vandeniu garui „užpilti“.
Infraraudonųjų spindulių garinė. Tai net ne garinė, o tiesiog rami apvali medžiu išmušta patalpa, kurioje laisvai susėda 6 žmonės. Šiluma čia sklinda iš sienose ir centrinėje kolonoje sumontuotų elektrinių šildytuvų. Oras joje ne karštas, o tik maloniai šiltas, o šiluminių spindulių dėka kūnas giliai įšyla ir palaipsniui pradeda prakaituoti. Dėl savo švelnaus režimo ši garinė rekomenduojama silpnesnės sveikatos ar karščio nemėgstantiems lankytojams.

Nors Villa Alicante yra šalia ežero, jame maudytis galite nebent vasarą. Užtat viduje visiems pirties klientams siūloma pasinerti į gaivinantį, sidabro jonais praturtintą vėsų vandenį. Būtent dėl pažangios vandens valymo ir dezinfekavimo sidabru sistemos čia gali saugiai maudytis ir chlorui alergiški žmonės. O ir kiti lankytojai įvertins tai, kad čia nesijaučia nemalonaus, daugeliui baseinų būdingo chloro kvapo.
Baseine įrengtos povandeninės masažo srovės ir apsipylimo kaskada.
Jakuzzi. Atvėsus baseine galima pasilepinti šiltoje sukūrinėje vonioje. Joje susėda apie 10 žmonių.

Pirčių komplekse yra ir keli masažo kabinetai. Jūs galite išbandyti įvairias papildomas masažo ir kosmetines procedūras: aliejinį viso kūno masažą, segmentinį masažą, kūno šveitimą, turkiškos pirties tradicinį masažą.

Komentarai:

    Ilona

    Labas vakaras. Norejau suzinoti Jusu viesbucio kainas. Mes noretumeme uzsisakyti pas Jus kita savaitgali. Aciu is anksto uz informacija. Su pagarba Ilona

    kovo 15, 2012

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 34.239.170.244
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.