Apgyvendinimo paslaugos

Viešbutis „Moon Garden“ Vilniuje 0

Moon-Garden-HotelJaukus art viešbutis „Moon Garden“ išsiskiria šviesiu, moderniu ir unikaliu interjeru. Visi 18 viešbučio kambarių turi unikalų ir savitą interjerą, kuris nepalieka abejingų. Be to, „Moon Garden“ įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, iš kurios pasiekiamos labiausiai lankomos miesto vietos. Svečiams teikiame asmeninį dėmesį ir kiekvieno iš jų viešnage rūpinamės lyg jis būtų vienintelis mūsų klientas.

Visai šalia, vos už 100 metrų, yra švenčiausia Lietuvoje katalikų relikvija – Gailestingumo Motinos ikona. Tikintieji ją laiko stebuklinga ir laiminančia visus, kurie ateina jai pasimelsti. Vos 5 minutės pėsčiomis ir aplankysite istorinę miesto Rotušę bei šalia jos įsikūrusias jaukias kavinukes, dailės galerijas ir dizainerių krautuvėles. Dar už 10 minučių pasieksite Vilniaus arkikatedrą baziliką, Valdovų rūmus, Lietuvos nacionalinį muziejų, Gedimino kalną ir kitas įsimintinas vietas. Apsistoję „Moon Garden“ viešbutyje lengvai atrasite spalvingą ir praeities didybe dvelkiantį Vilnių.

21377160_649408968443811_601168869_n

standart (5)studio (2)

Netoliese yra didžiausių Lietuvoje bankų skyriai bei bankomatai ir paštas. Per kelias minutes pėsčiomis pasieksite geležinkelio ir autobusų stotis, o iki Tarptautinis oro uosto – 10 minučių kelio taksi.

Paslaugūs viešbučio darbuotojai mielai Jums padės išsirinkti kitas paslaugas: pažintines miesto ekskursijas, bilietus į  renginius, SPA bei grožio procedūras.

Kontaktai:
Bazilijonų g. 10, Vilnius
Tel. +370 5 2199949
El. p.: welcome@moongardenhotel.com
www.moongardenhotel.com

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.26.176.111
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.