Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Utenos rajonas

Vilijos Čepulienės kaimo turizmo sodyba 2

Tipas: Sodyba vienkiemyje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 46
Viso numerių: 12
Viso namelių: 4

Kainų ribos:
Numeris: 80-160 Lt
Namelis: 120-1000 Lt

Ramiame rytų Aukštaitijos kampelyje Labanoro girios gilumoje, vienkiemyje, esančiame 6 km nuo Labanoro miestelio ir 1 val. kelio iki Vilniaus, įsikūrusi šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba, išsaugojusi senojo Aukštaitijos kaimo autentiškumą. Statiniai įrengti iš rąstų, pusrąsčių, stogai dengti skiedromis, naudotos tik natūralios ir ekologiškai švarios medžiagos.

Svečiams skirti 2 rekonstruoti namai, kuriuose įrengti jaukūs 2-, 3- ir 4-vietų numeriai su visais patogumais. Nakvynė skirta 46 svečiams. Sodyboje patogu organizuoti uždarus pobūvius. Puiki vieta vertinantiems privatumą. Garantuojamas saugus poilsis.

Originaliai įrengta kamara, skirta jaukiems mini-pokyliams iki 12 svečių. Naujai rekonstruotame kluone įrengta didžioji pokylių salė, kurioje galime priimti iki 80 svečių. Teikiame maitinimo paslaugas: paruošiame patiekalus pagal iš anksto suderintą meniu, serviruojame stalą bei aptarnaujame pokylio metu. Tai ideali vieta Jūsų vestuvėms, šeimos bei kolektyvo iškilmėms bei verslo renginiams.

Pavėsinėje, sumūrytame židinyje galite išsikepti mėgstamų kepsnių, rūkykloje išsirūkyti žuvį, o žuvienę išsivirti laužavietėje dideliame katile. O gal norite išbandyti tikrą kaimišką duonkepį ir paragauti tradicinių lietuviškų patiekalų?

Sodyboje įrengtos 3 rūšių pirtys: garinė pirtis, norvegiška pirtis-kubilas, turistinė lauko pirtis. Pirtyse patirti malonumai ir švarus šaltinio vanduo dviejuose dideliuose tvenkiniuose padės susigražinti jėgas ir žvalumą.

Mėgstantiems aktyvų poilsį įrengtos tinklinio ir krepšinio aikštelės. Organizuojamos kelionės baidarėmis Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir upėmis. Siūlomi įvairūs maršrutai, kurių trukmė 3-5 val., diena, kelios dienos ar ilgiau. Nuvežama į maršruto pradžią ir parvežama pasibaigus kelionei.

Labanoro giria nuo seno garsi grybų, uogų gausa. Nuostabi gamta, gaivinantis miško kvapas, seno vienkiemio dvasia ir ramybė daro šį atokų kampelį itin patrauklių poilsiui su šeima ir draugais.

Gandriukų skaičius:3

Pliauškečių k.,
Saldutiškio sen.,
LT-28018 Utenos r.

Komentarai:

  leokadija

  Savaitgalį organizavome šioje sodyboje giminės susitikimą. Sodyba tikrai labai puiki, sąlygos labai geros, aplinka super. Šeimininkai labai svetingi ir rūpestingi, maistas nuostabus. Jeigu norite nepamirštamos šventės, tikrai rekomenduoju šią sodybą, nesigailėsite.

  rugsėjo 23, 2014
  Linas

  Proteviu trauka..., puikus budas pasitikrinti savo genus ir gryzti prie zagres, ypac jei genuose esi kaimietis ar baudziauninkas...

  liepos 19, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 35.172.230.21
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.