Aktyvios pramogos > Vandens pramogos > Pirtys, Baseinai, Sauna

VIP kompleksas „Relaksas“ Vilniuje 1

Pirtis įsikūrusi Domaševičiaus gatvėje – tai pats Vilniaus centras, patogiai pasiekiamas iš visų sostinės kampelių. Pirtis neturi rėksmingos reklamos – o jos ir nereikia pirčiai, teikiančiai kokybiškas paslaugas rinktinei publikai.
Nusileidus laiptais žemyn į rūsį mus pasitinka jauki salė, kurios krėsluose taip patogu ištiesti kojas. Čia lengvai telpa 10-12 lankytojų.
Salėje įrengta erdvinio garso aparatūra. Yra vaizdo DVD grotuvas, mini baras.
Dirba ištisus metus.
Garinės yra dvi – taip vadinama ,,turkiška“, su šlapiu garu ir tradicinė garinė pirtis su įkaitintų akmenų krosnele. Krosnelė priskirtina profesionalių klasei, nes jos konteineris su akmenimis yra uždaro tipo. O tai reiškia, kad atsiveria platesnės galimybės sukurti gero garo atmosferą.
,,Turkiškoje“ pirtyje klientams ypatingai malonu atsipalaiduoti anatominio profilio krėsle. Iš tiesu tai ne krėslas, o ištisas plautas ar mozaika inkrustuotas šildomas gultas – kaip kam patinka vadinti.

Garinių ventiliacija moderni – su gudriai paslėptu ištraukimu, garantuojančiu gerą garo paskirstymą ir tyro oro pritekėjimą garinantis.
Svečių čia laukia įvarios vandens pramogos – tai ir jacuzzi šilta vonia, ir žydras baseinas su galinga povandenio masažo srovių technika, sukeliančia bangų efektą. Povandeninė srovė tokia stipri, kad prieš ją galima ir plaukti. Tai puikus sportas, po kurio labai malonu atsipalaiduoti pirtelėje.

Kaina
Pirma val. 150 Lt, kitos po 100 Lt.
Lankytojų skaičius – iki 12 asm.
Penkt., šešt., sekm. – pirma val. – 200 Lt, kitos po 100 Lt.

Komentarai:

    Rita

    Buvau cia isnuomavus vyro gimtadieniui. Super patiko!!! ir kitiems rekomenduociau tik cia- zinoma, nedideliai kompanijai...

    spalio 22, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 35.172.230.21
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.