Aktyvios pramogos > Vandens pramogos > Pirtys, Baseinai, Sauna

V.I.P. pirtis Vilniuje 0

Dažnai pirties prireikia greitai, kad būtų arti ir kad būtų negėda svečius pasikviesti, Ir kad kaina būtų prieinama. Tokia pirtis yra – ją rasite pačiame Vilniaus centre, šalia Gedimino pr, Seimo rūmų, Nacionalinės bibliotekos.
Ji vadinama V.I.P. Pirtimi, visų pirma todėl, kad tinka tikrai garbingiems ponams priimti. Tai – reprezentacinė pirtis, įrengta po gyvenamuoju namu, buvusioje slėptuvėje. Tačiau rūsio kvapo čia nė ženklo, nes įrengta labai gera ventiliacija, yra sukurta net nerūkančiųjų zona, kurioje gali atsipūsti tabako nevartojantys.
Lankytojai čia gali naudotis gražiai įrengta 50 kv.m. pokylių sale, kurios baldai perstatomi pagal pageidavimą, nerūkančiųjų poilsio svetaine, papildoma šokių ar poilsio sale, mini virtuve, persirengimo kambariu su poilsio krėslais, bei 4 moderniais dušais, 2 sanitariniais mazgais, o taip pat jaukiai įrengtu miegamuoju su plačia lova. Šiuo miegamuoju mėgsta pasinaudoti jaunos poros, kurios randa, ką jame veikti 1 ar 2 valandas.
Papildomai galima naudotis muzikine ir vaizdo aparatūra, yra didelio formato plazminis TV pagrindinėje salėje, ir 2 LCD TV kituose kambariuose.

Kadangi pirties patalpos glaudžiai integruotos su pokylių sale ir visur įrengtos šildomos grindys, galima drąsiai teigti, kad pirtyje vienu metu gali pramogauti didelis būrys svečių. Pati sauna nėra didelė – joje laisvai susėda iki 8 žmonių.
Jos šildymas yra užprogramuojamas norimai maudymosi trukmei, pageidaujamai temperatūrai ir drėgmei.
Išėjus iš pirties čia pat net 3 dušo kabinos ir baseiniukas, o taip pat patogi kušetė prisėsti, jeigu jums staiga apsvaigtų galva.

Pirtyje įrengtas 3,2×3,2 m ploto ir 1,6 m gylio šiuolaikinis vandens baseinas su kylančiais burbulais, nuolatiniu vandens valymu, apšvietimu. Pirties komplekse yra 2 kabinos su masažiniais dušais ir dar kylantys burbulai baseine.

Kaina
Pirties su pokylių sale kaina – 100t/val.
Ta pati kaina savaitgalį – 120Lt/val.
Jei nuomojantys pirtį klientai pageidauja naudotis ištaigingu miegamuoju, iš jų imamas papildomas 50Lt mokestis
Jei užsakomas tik miegamasis poilsio kambarys, jo kaina 100 Lt/val.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.210.83.132
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.