Aktyvios pramogos > Vandens pramogos > Baidarių ir valčių nuoma

Žygiai baidarėmis – baidarių nuoma 1

Žygiai baidarėmis – baidarių nuoma

baidariu zygis

Savaitgalio

Bandžiusieji tikrai sutiks , o ne bandę turės progos įsitikinti, kad savaitgalis praleistas plaukiant baidarėmis ne tik vienas pigiausių, bet ir vienas geriausių būdų atsikratyti streso, pabendrauti su seniai matytais draugais, iš naujo pastebėti sutuoktinio žavesį, atkreipti dėmesį kaip išstypo, ką tik kūdikiais buvę Jūsų vaikai, bei pasijusti nedaloma gamtos dalimi.

Siūlome Jums 2-3 dienų savaitgalio žygius Merkiu, Verkne ar Šalcia, po kurių naują savaitę pradėsite šviesiomis galvomis ir puikia nuotaika.

Įmonėms ir organizacijoms

Visame pasaulyje vandens turizmas, kaip priemonė kolektyvo tarpusavio ryšių stiprinimui renkamasi itin dažnai. Juk kur jei ne gamtoje geriausiai atsiskleidžia žmogaus savybės, kurių kasdieniniame darbe nė neįtartum esant. Džiugu, kad ir mūsų šalies įmonių vadovai vis daugiau dėmesio skiria savo darbuotojų poilsiui, jų tarpusavio neformaliam bendravimui, tuo stipriai padidindami kolektyvo lojalumą firmai.

Turėdami patirties šioje srityje galime, suorganizuoti savaitgalio žygį Merkiu, Šalčia, Verkne tiek mažam, tiek labai dideliam (iki 200 žmonių) kolektyvui su nakvyne stovyklavietėse ar kaimo turizmo sodybose (tik užsisakius iš anksto) . Net ir vasarą stipriai plušantiesiems siūlytume trumpą kelių valandų pasiplaukiojimą po darbo Nerimi ar Vilnele.

Rekomeduojami maršrutai: Merkiu, Šalčia, Verkne, Nerimi, Vilnele.

Ekstremalams

Negalintiems nusėdėti namuose, kai upės veržiasi iš kraštų, nebijantiems pasimurkdyti lediniame pavasario ar žiemos vandenyje, perkėlinėti baidares per gausybę užvartų, šokinėti nuo malūnų liekanų ar būti nuo galvos iki kojų sukandžiotiems uodų siūlome keletą itin įdomių maršrutų.

Rekomeduojami maršrutai: Vilnele, Siesarčiu , Muse, Širvinta, Voke, Merkiu (aukštupiu), Visinčia.

Studentams

Studentams, atostogaujantiems ir kitiems turintiems galimybę plaukti darbo dienomis. Nuo pirmadienio iki penktadienio siūlome Jums pasinaudoti mūsų paslaugomis už itin gerą kainą. Šį vasaros sezoną prioritetą teiksime 2-4 d. Merkio ir Verknes maršrutams. Plaukiant šiomis upėmis automobilio neturėjimas ne trūkumas. Tiek į maršruto pradžios, kur Jus pasitiksime, tiek į pabaigos, kur Jus pristatysime žygiui pasibaigus stoteles patogu atvykti ir išvykti visuomeniniu transportu.

Baidarių nuomos kainos

Vienos dvivietės  baidarės nuoma vienai plaukimo dienai su irklais ir gelbėjimosi liemenėmis:
Savaitgaliais* Darbo dienomis
Sausis – Vasaris 35 Lt 30 Lt
Kovas  – Balandis 50 Lt
Gegužė 50 Lt
Birželis – Rugpjūtis 70 Lt
Rugsėjis 50 Lt
Spalis – Gruodis 40 Lt

* Savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Pastaba: vasaros sezono savaitgaliais baidarės nuomojamos mažiausiai dviems dienoms.

Komentarai:

    Baidares

    Baidarių nuoma. Baidarės. Žygiai baidarėmis. Mes siūlome išsinuomoti dvivietes, visiškai naujas, plastikines, kokybiškas baidares. Liūlinė, Žeimena, Lakajai.

    kovo 3, 2010

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.215.16.238
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.