Kaimo turizmas > Alytaus apskritis > Lazdijų rajonas

Aleksandro Augustinavičiaus kaimo turizmo sodyba „Likimo ratas“, pirtis Lazdijų rajone 3

Sodyba įikūrusi 20 km nuo Druskininkų, šalia įstabaus, labai žuvingo Ilgio ežero. Atstumas nuo Vilniaus – 136 km. Veisėjų regioninio parko teritorijoje, apsuptoje miškų, sau tinkamą erdvę suras šeimos, pokylių bei švenčių dalyviai, seminarų rengėjai. Pobūvių salė pritaikyta erdviai susirinkti 20-30 žmonių. Atvykusiems – patogi automobilių stovėjimo aikštelė. Vaikams – žaidimų aikštelė.
Šeiminkų atgaivai siūloma pirtis ir karšto vandens kubilas.

Apgyvendinimas
Svečiams apsistoti siūlomi 2 namukai ir vienas didelis namas su sale ir miegamaisiais viršuje. Nakvynės vietų skaičius – iki 30, vasarą – maksimaliai iki 40 žmonių. Pirtyje taip pat 4 miegamosios vietos.

Aktyviam poilsiui šeimininkai siūlo valtis, vandens dviračius, vandens motociklus. Žiemą – čiuožyklą ir keturračius su rogėmis.

Pirtis

Garinė įrengta su puikia ventiliacija, kurioje vienu metu galima vanoti du žmones. Talpina 8 lankytojus. Iš karštos garinės galima įšokti į baseiną su šaltu vandeniu arba atsigaivinti po dušu. Šalia tyvuliuojantis Ilgio ežero vanduo visuomet laukia pagarbiai nusiteikusių lankytojų, kad galetų gaivinti ir stiptinti pasineriančius į vandens slepinį. Susitarus iš anksto, yra galimybė užsisakyti masažo paslaugas.

Kaina
Vietos vienam asmeniui parai nuomos kaina – 40-50 Lt (dviviečiame arba triviečiame kambaryje);
Namelio kaina – 200-300 Lt (4-6 asmenims);
Pobūvių namo nuomos mokestis – nuo 500 iki 1500 Lt (20-30 asmenų);
Sodybos nuomos kaina parai – nuo 1000 iki 2000 Lt;
Pirtelės nuomos kaina:
2 val. – 150 Lt,
4 val. – 200 Lt

Komentarai:

  Konstantinas

  Marina ir Aleksandrai, Jums dekoja Vida ir Konstantinas is Prienu, Edita, Stivenas ir maziuke Majuke is Airijos. Aciu uz nuosirdu priemima, rupinimasi, mandaguma. To mums visiems ir reikia. Tikimes, kad si sodyba su puikiais seimininkais klestes, ir mes visi jausimes sodyboje kaip namuose.

  rugsėjo 4, 2020
  Gintaras

  Labai jauki aplinka. Seimininkas labai paslaugus ir nuoširdus. Aleksandrai, ačiū už priėmimą. tikiuosi kitą kartą žuvys kibs geriau. Svarbiausia į sodybą atvažiuoti su teisinga kompanija ir gera nuotaika. Linkėjimai baidaristų kompanijai. Jūs nerealūs.

  rugsėjo 29, 2014
  Mindaugas

  Sveiki buvau as toj sodybelei,man asmeniskai tai patiko.aplinka sutvarkyta,seimininkas sodybos paprastas jei ko reikia tikrai pagelbes,su mielu noru dar gryzciau ten

  rugpjūčio 18, 2013

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 34.239.170.244
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.