Kaimo turizmas > Alytaus apskritis > Lazdijų rajonas

Antano Kliučinsko kaimo turizmo sodyba „Žališkė“ 3

Tipas: Sodyba vienkiemyje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 12
Viso numerių: 4
Viso namelių: 2

Kainų ribos:
Numeris: 170-200 Lt
Namelis: 170-200 Lt
Sodyba: 350-700 Lt

Sodyba ant ežero kranto, vienkiemis, netoli miškas. Įsikursite viename iš dviejų tik Jūsų šeimai skirtų namelių su savo kiemu. Čia niekas netrukdys išsikepti kepsnį, pamėtyti kamuolį į krepšį, pasikaitinti saulėje, o mažieji čia pat žais smėlio dėžėje, supsis sūpuoklėse. Mėgstantiems iškylauti su palapinėmis, ežero pakrantėje įrengtos trys ramiam poilsiui skirtos teritorijos. Jose pavėsinės, laužavietės, tilteliai į ežerą, yra elektra.

Jeigu Jūs išplauksite žvejoti, eisite grybauti ar uogauti, išvyksite į medžioklę, o gal braidysite ežere ir tampysite vėžius už ūsų, tai likusieji šeimos nariai, tikimasi, nenuobodžiaus, nes šalia yra sporto įrenginiai, vaikų žaidimų aikštelė, valtys, vandens dviratis, garo mėgėjams – pirtis.

Esate laukiami ir žiemą.
Su vėju lenktyniauti padės slidės, pačiūžos, o grįžus į namelį sušildys ir nuramins malkomis kūrenamas židinys. Sodyboje yra bitynas – galėsite paragauti medaus su koriais tiesiai iš avilio! Dar daugiau įspūdžių paliks avilio namelis – galimybė pabūti specialiai įrengtoje patalpoje su bičių avilio klimatu bei pajusti teigiamą jo poveikį Jūsų sielai ir kūnui!

Gandriukų skaičius:2

Žališkės k.,
Šventežerio sen.,
LT-67204 Lazdijų r.

Komentarai:

  Danutė

  Nuostabus šeimininkai, gražiai sutvarkyta aplinka, pramogos vaikams, jau 7 sezonas čia

  gegužės 25, 2018
  Rimantas

  Nuostabi vieta, daug pramogų vaikams, pasakiška pirtis, nuostabus šeimininkai, jau šešti metai vis sugryžtam ir sugryžtam, rekomenduoju ......

  gegužės 22, 2018
  Mantas

  Norintiems ramybės ir gero poilsio gamtos prieglobstyje už priimtiną kainą, rekomenduoju šią sodybą. Išbandęs likau labai patenkintas šeimininkų svetingumu, kitų poilsiautojų tolerantiškumu ir teikiamų paslaugų gausa. Aplinka sutvarkyta nepriekaištingai, miela malonu būti tokioje poilsiavietėje. Taip pat teko išbandyti niekur nematytą paslaugą - bičių namelį, kuriame naminio medaus aromatas privers atsipalaiduoti kiekvieną. Linkiu sėkmės sodybos šeimininkams ir gero poilsio svečiams.

  liepos 12, 2008

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.233.221.90
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.