Aktyvios pramogos > Vandens pramogos > Pirtys, Baseinai, Sauna

Barčialaukio pirtis Vilniaus rajone 0

Sodyba įsikūrusi netoli kelio, vedančio į Nemenčinę nuo Vilniaus-Molėtų plento, iškart už Ažulaukės. Rekomenduojame paklausti kelio, nes įprasto sodybos ženklo ties posūkiu nėra.
Sodyba yra skirta ramiam ir aktyviam poilsiui gamtoje.

Šeiminkas veisia jojamuosius arklius, taigi svečių laukia visos žirgų sporto atmainos: jojimas su instruktoriumi, važinėjimas ratais ir rogėmis.
Nakvoja svečiai dideliame 3-jų aukštų mūriniame name, kurio intejeras įrengtas labai kruopščiai, kambariai apstatyti antikvarinais baldais. Didesnių renginių metu apsinakvoti gali iki 30 svečių. Čia yra 4 kambariai: 2 dviviečiai, 1 keturvietis ir vienas daugiavietis. Masinių renginių metu sodyboje organizuojami fejerverkai.
Į nakvynės kainą įeina ir pusryčiai. Namų gamybos maistas pateikiamas jaukiame valgomajame, patiekalai gaminami iš natūralių vietoje išaugintų produktų.
Renginių metu apnakvindinama iki 30 svečių. Poilsiui skirti 4 kambariai.
Nors ežerų aplinkui ir nėra, iškastas nemažas įžuvintas tvenkinys. Jame leidžiama ir pažvejoti. Prie pirties yra kitas, nedidelis tvenkinuka su skaidriu švariu vandeniu, maitinamas šaltinių.
Sodybos pirtelė pastatyta atokiau nu namo prie nedidelio tvenkinuko su pratekančiu šaltinio vandeniu.

Pirtelė tradicinė rastų su garine ir priepirčiu, skirta nedidelei pirties mėgėjų kompanijai. Ypatingų pagyrimų nusipelno tradicinė periodinio kaitimo krosnis, kurios akmenys yra uždari, todėl ilgai laiko šilumą, o garas yra lengvai dozuojamas.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.227.240.72
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.