Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Ignalinos rajonas

Dalios ir Arvido Jurgelevičių kaimo turizmo sodyba 1

Tipas: Sodyba vienkiemyje

Sodybos vietos:

Viso vietų (su nakvyne): 40
Viso numerių: 7
Viso namelių: 1

Kainų ribos:
Numeris: 70-140 Lt

Ežerų vandens gaivumas, aplinkinių laukų bekraštybė, netolimo miško ošimas, gyvenimo sąlygų komfortas leis Jums pamiršti kasdieninius rūpesčius, atgauti jėgas bei praturtinti sielą, surasti ramybę, kurios visiems taip šiandien trūksta, daryti tai, ko trokšta širdis. Pajusti gyvos gamtos dvelksmą Jūs galite čia.

Nuosava žemė, esanti namo apylinkėse ir užimanti didelį plotą, ribojasi su dviem ežerais bei nuosavu tvenkiniu. Mėgstantys pasiirstyti, gali išsinuomoti irklines valtis. Žvejybai sudarytos idealios sąlygos: yra meškerės bei visi reikalaingi žvejybai įrankiai.

Apie 300m3 naudingo ploto namas, skirtas poilsiautojams, yra pastatytas 2004 metais. Name yra 7 erdvūs kambariai skirti saldžiam ir ramiam miegui. Dvejuose yra po dvi dvivietės atskiras lovas, o keturiuose – viena dvigulė. Taip pat viename iš kambarių yra viengulės kušetės. Jūsų patogumui yra įrengti 5 vonios kambariai su tualetais, dušais bei praustuvais. Karštas vanduo čia būna ištisus metus. Pirmame pastato aukšte esanti didelė svetainė-salė su židiniu bei poilsio arba šokių kambarys sukuria jaukią aplinką, kurioje svečiai gali maloniai leisti laiką. Joje gali būti švenčiamos įvairios progos: gimtadieniai, vestuvės ir pan. Salė talpina iki 50 žmonių.

Gandriukų skaičius:3

Pusvarsnėliai,
Linkmenų sen.,
LT-30216 Ignalinos r.

Komentarai:

    Laura

    Sveiki, kiek kainuotų išsinuomoti jūsų sodybą vienai nakčiai?

    rugpjūčio 17, 2011

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.238.116.201
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.