Aktyvios pramogos > Šaudymo pramogos

Elektrėnų Airsofto klubas „Lūšis“ 1

Elektrėnų Airsofto klubas „Lūšis“ Jus kviečia patirti ekstremalių įspūdžių. Jei širdyje esi kovotojas/-a, mėgsti gamtą, aktyvų laisvalaikį – tai kaip tik Tau! Airsoftas – azartiškas, aktyvus ir vikrus žaidimas, skatinantis atsakomybę, reakciją, koordinaciją bei darbą komandoje! Yra viena sąlyga: klubo nariais gali būti tik pilnamečiai asmenys. Tačiau prieš tapdami klubo nariu, kartu su klubo nariais galite sudalyvauti airsofto žaidimuose. Nepilnamečiai taip pat turi galimybę išbandyti šį žaidimą, tačiau tam reikalingas tėvų sutikimas.

Klubo kūrėjai – grupelė entuziastų, kuriuos jungia ne tik ginklų pomėgis, bet ir siekis aktyviai leisti laisvalaikį gamtoje gerų draugų kompanijoje.

Žaidimas skirtas žaisti su didesne draugų kompanija, taigi liūdėti neteks. Turėsite galimybę ne tik pailsėti gamtoje bet ir pajusti kovos azartą, gauti dozę adrenalino. Pasak klubo savininkų: „Žaisdami airsoftą, Jūs atrasite savyje tokių savybių, kurių manėte neturį.“

Dauguma klaidingai mano, kad airsoftas yra skausmingas žaidimas. Lyginant šį žaidimą su dažasvydžiu išryškėja airsofto privalumas: maža traumų tikimybė, nelieka tokių mėlynių kaip po dažasvydžio. Žaidžiant pakanka vien apsauginių akinių. Taip pat airsofte ginklai tikroviškesni (naudojamos realių ginklų kopijos).

Klubo komanda taip pat organizuoja įvairias ekstremalias pramogas: nusileidimus su virvėmis nuo pastatų, tiltų, stogų, skardžių ir pan. Beto, yra galimybė organizuoti gimtadienius, bernvakarius, mergvakarius ar kitas šventes su „kaltininko“ pagrobimu, įkalinimu ir t.t… Nepamirštamos akimirkos garantuojamos. Viskas yra filmuojama bei fotografuojama, todėl turėsite atsiminimą apie puikiai praleistą laiką ne tik atmintyje, bet ir skaitmeninėje laikmenoje.

Čia rasite pirtelę, kurioje galėsite aptarti visus įspūdžius ar ramiai pasėdėti prie židinio su draugų kompanija.

Dėl nuomos kreiptis nurodytais kontaktais.

 

Komentarai:

    mantas

    man ten LABAI patiko!

    liepos 6, 2010

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.215.16.238
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.