Kaimo turizmas > Klaipėdos apskritis > Šilutės rajonas

J. Bulavino kaimo turizmo sodyba Mingės kaime 2

Mingės kaimo pakraštyje, ant Minijos upės kranto jau kelinti metai poilsiautojus kviečia Jono Bulavino kaimo turizmo sodyba.
Šeimininkas su malonumu priima kiekvieną, pavargusį nuo miesto triukšmo, iškamuotąnesibaigianųių darbų ir rūpesųių bei išsilgusį kaimo ramybės poilsiautoją. Tačiau ne tik ramybe siūlo džiaugtis šeimininkas. Mėgstantiems aktyvų poilsį taip pat visada atsiras ka veikti.
Ir jei vis dar abejojate ar kaimo turizmas Jums, drąsiai sodybos savininkas gali pasakyti, geresnio ir ramesnio poilsio Lietuvoje vargu ar rasite. Apsilankykite čia ir pasidžiaukite motinos gamtos teikiamais privalumais bei sodybos šeimininko vaišingumu. Jums garantuojama – nusivylę tikrai neliksite!

Komentarai:

  Audra

  Tikrai verta apsilankyti Jono Bulavino sodyboje. Šeimininkai Viktorija ir Mindaugas labai malonūs, paslaugūs, nuoširdūs. Sodyboje ramu, džiugina daugybės paukščių balsai. Norimu laiku šeimininkė pagamina gausius ir gardžius pusryčius, šeimininkas laiveliu perkelia per upę, parūpina nebrangios šviežios žuvies (netgi pamoko ir padeda ją išdareinėti), yra puikios galimybės gamintis maistą, vakaroti pavėsinėse (jų yra ne viena). Esame patenkinti čia praleistu laiku ir labai dėkingi šeimininkams.

  liepos 6, 2011
  megejas

  labai faina ramu smagu grazi vietove

  sausio 23, 2010

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.28.132.102
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.