Kaimo turizmas > Vilniaus apskritis > Trakų rajonas

Jadvygos Avižienienės kaimo turizmo sodyba „Jadvygos sodyba“ 0

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 30
Viso numerių: 7
Viso namelių: 4

Kainų ribos:
Numeris: 80 Lt
Sodyba: 1000 Lt

Šiuolaikiškai įrengta nedidelė etnografinė sodyba, pritaikyta 4-5 šeimoms arba iki 30 asmenų draugijai. Galima rengti šventes (iki 40 žmonių) 48 kv. metrų salėje.

Sodyba yra prie vieno gražiausių Aukštadvario regioninio parko ežerų – Sienio ežero. Užima 1 ha teritoriją mažo kaimelio pakraštyje.

Sodyboje įrengta tinklinio aikštelė, supynės vaikams ir suaugusiems, senovinė kaimiška pirtis (galima užsisakyti vantų), keletas medinių lieptų į ežerą, pritaikytų maudynėms ir žvejybai. Taip pat siūloma paragauti arbatos iš ekologiškai švarių žolelių. Sodybos teritorijoje yra įrengtos keletas pavėsinių, viena – su židiniu ir laužaviete.

Čia galima ramiai poilsiauti, žvejoti, maudytis, grybauti, uogauti aplinkiniuose miškuose. Iš sodybos keliauti pėsčiomis ir dviračiais po Aukštadvario regioninį parką, plaukti baidarėmis Verknės upės baseinu, keliauti valtimis po Aukštadvario HES baseino ežerus. Šalia sodybos – ideali vieta žaisti dažasvydį. Keletas kilometrų nuo sodybos yra kartodromas, kuriame puikiai praleisite savo laisvalaikį.

Gandriukų skaičius:3

Nikronys,
Aukštadvario sen.,
Trakų r.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.227.240.72
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.