Aktyvios pramogos

Jaunimo asociacija „Patirk“ ir 2021m. vasaros stovyklos 0

Jaunimo asociacijos “Patirk” tikslas – skatinti, remti iniciatyvas, kokybiškai įgyvendinti jaunimo laisvalaikio projektus ir programas. “Patirk” vykdo ir organizuoja pažintines ugdomąsias ir patyrimines programas bei stovyklas gamtoje vaikams, jaunimui, suaugusiems. Tai – vasaros stovyklos, pažintinės ugdomosios edukacijos, sausumos žygiai, vandens žygiai (baidarėmis, kanojomis, “Žalčiais”) su išgyvenimo gamtoje įgūdžių ugdymo elementais ir komandos formavimo užduotimis bei renginiai šeimoms, draugų grupėms ir kolektyvams. “Patirk” komanda – tai įspūdingą žygių, edukacinių, patyriminių programų ir stovyklavimo gamtoje patirtį turintys jauni, aktyvūs bei iniciatyvūs žmonės.

VAIKŲ VASAROS STOVYKLOS gamtoje “PATIRK”

Stovykla “Patirk” tai puiki galimybė patirti nuotykių gamtoje, būti fiziškai aktyviam, susirasti naujų draugų, išbandyti naujas veiklas, įgyti savarankiškumo, bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžių. Stovyklos metu gyvensime palapinėse, privačioje “Patirk” stovyklavietėje, esančioje pušyne prie Nemuno upės. Programos metu vaikai turės galimybę įveikti asmeninius ir komandinius iššūkius, dalyvaus tokiose veiklose, kaip: šaudymas iš lanko, išgyvenimas gamtoje, laužų kūrimas, maisto gaminimas ant laužo, orientavimasis gamtoje, mazgų rišimas, pėsčiųjų ir vandens žygiai, baidarių, kanojų, Vikingų valties, irklenčių irklavimas ir kt.. Veiklų metu vaikai mokysis ne tik teisingai atlikti tam tikrus veiksmus, bet ir saugiai visa tai daryti.

PATIRK DIDŽIAUSIĄ NUOTYKĮ KARTU

Apie mūsų organizuojamas stovyklas ir kitas veiklas gamtoje daugiau sužinosite paspaudę šią nuorodą: https://patirk.com

2021 M. STOVYKLOS

Vasara artėja ir Patirk komanda jau skelbia apie artėjančias šių metų stovyklas! Kviečiame registruotis ir susitinkame jau visai netrukus❤️

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.210.83.132
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.