Metų renginiai > Archyvas

Jotvos vartai 2015 0

Festivalis visiems aktyviai besidomintiems istorija – “Jotvos vartai”. Veiksmas vyksta birželio 27 – 28 dienomis, ant Alytaus piliakalnio (tiksli vieta žemėlapyje čia: https://goo.gl/qGvmkE).

Jau eilę metų organizuojama šventė išskirtinė tuo, jog pagrindinis dėmesys sutelkiamas ne į muziką ar pramogas, o į senąją istoriją, jos atminimą ir puoselėjimą. Festivalio tikslas visu dalyvius bent porai dienų perkelti į praeitį ir pajusti istorijos alsavimą, pajusti jog ji yra gyva. Siekiant įgyvendinti šį tikslą, pasitelkiama visa krūva įrankių – festivalio metu darbuosis atkuriamosios istorijos, karybos paveldo, eksperimentinės archeologijos klubai, muziejai, edukacinės įstaigos, muzikos kolektyvai, pavieniai amatininkai bei muzikantai. Visi dalyvaujantys festivalyje “Jotvos vartai” kviečiami istoriją pažinti aktyviai, prie jos prisiliesti, o ne tik stebėti pasirodymus iš šono.

Paskutinį birželio savaitgalį atmosfera ant Alytaus piliakalnio bus iš tiesų ypatinga – nuotraukų galeriją iš praeitų metų festivalio galite pamatyti čia: http://goo.gl/gQ4K1V.

Bilieto į festivalį kaina taip pat labai patraukli – 0 eurų. Festivalis yra visiškai nemokamas, organizuojamas entuziastų iš idėjinių paskatų, visos lėšos reikalingos tam, jog “Jotvos vartai” kasmet sėkmingai įvyktų yra surenkamos iš rėmėjų. Pasak organizatorių, pati geriausia motyvacija ir palaikymas yra žmonių dalyvavimas bei aktyvumas festivalio metu, tad visus bent šiek tiek prijaučiančius istorijai savaitgalį kviečiame praleisti Alytuje.

Naujienas apie artėjantį renginį galite sekti “Jotvos vartai” profilyje sociliniame tinkle Facebook: https://goo.gl/SLlz12.

Jotvos_Vartai_2015

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.28.132.102
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.