Kaimo turizmas > Vilniaus apskritis > Vilniaus rajonas

Kaimo turizmo sodyba “Adomo sodyba” 2

1 2 3 4 14Maloniai kviečiame Jūsų šeimas, kolektyvus apsilankyti ramiame Lietuvos kampelyje, esančiame tik 37 km nuo Vilniaus miesto, Sidabrių kaime, ant gražaus Gaveikių ežero kranto įsikūrusioje ,,Adomo sodyboje“.
,,Adomo sodyba“ – tai 6 hektarų ploto Asvejos nacionaliniame parke esantis didelis ir jaukus vienkiemis, čia mes ir laukiame Jūsų.
Ramioje, jaukioje, romantiškoje sodyboje atrasite vaizdingas Gaveikių pakrantes, galėsite grožėtis švariu, skaidriu ežero vandeniu, beje ežeras gana žuvingas, tad čia neteks nuobuodžiauti net užkietėjusiems žvejams.
Mėgstantys aktyvų poilsį gali žvejoti, plaukioti valtimis, pasistatyti palapines, žaisti tinklinį ar badmintoną, yra vaikų žaidimo aikštelė. Prie laužavietės ar židinio visada jaukiai praleiste romantišką vakarą.
Sodybos svečiai čia atranda ramybę tiek vasarą, tiek žiemą. Nejuntamai išgaruoja psichologinė įtampa ir fizinis nuovargis. Pabuvoję sodyboje šeimos, kolektyvai dažniausiai sugrįžta čia su draugais, artimaisiais ir bendradarbiais pakartoti įspūdžių.
Šioje sodyboje yra namas su terasa, kuriame įrengti jaukūs kambariai su visais patogumais, 20 miegamųjų vietų, bei erdvi pokylių salė su židiniu.
Jūsų taip pat laukia jauki garo pirtis,kubilas dušinė ir patalpa poilsiui.
Sodybos kaina: 599lt nuomojant nuo 18 00 iki 12 00 kitos dienos, I kaina ieina:
salė (telpa iki 25 žmonių), virtuvėlė, TV/SAT, nakvynė, lauko baldai, lauko židinys, šašlykinė, kaimiška pirtis.
Kubilas – 200lt
Pataline -kaina vienam žmogui 10lt
Kontaktai
Adomo sodyba
Sidabrių km., Vilniaus r.

Komentarai:

  Keliautojas

  Puiki sodyba apsupta gražios Lietuvos gamtos, geras poilsis garantuotas.

  sausio 12, 2012
  Rytis

  Ramybės užuovėja, taip galėčiau pavadinti. Didelė teritorija, kurioje galima pasijausti kaip pas močiute kaime. Ranka pasiekiamas ežeras, pirtis, gamta, laisvė, o dar ir kainos nesikandžioja.

  lapkričio 18, 2011
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.92.91.54
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.