Kaimo turizmas > Klaipėdos apskritis > Šilutės rajonas

Kaimo turizmo sodyba „Pakalnė“ Šilutės rajone 2

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 12
Viso numerių: 5
Viso namelių: 2

Kainų ribos:

Numeris: 60-120 Lt

Sodyba įsikūrusi Rusnės saloje,ant Pakalnės upės kranto.Kaip ir dera senai žvejo sodybai nuo namo iki upės tik 30 metrų. Upe tik 2 kilometrai iki Kuršių marių. Greitaeigiu kateriu iš sodybos Nidą pasieksite per 40 minučių. Sodyba rekonstruota stengiantis kiek įmanoma išsaugoti šio krašto tradiciją ir pritaikyti šiuolaikinio žmogaus poreikiams.
Name 4 miegamieji kambariai, veranda, virtuvė, kurioje svečiai gali ruoštis maistą. Atvira lauko veranda – puiki vieta ryto pusryčiams ir vakarojimui. Karštą dieną puiki priebėga nuo saulės , lyjant – nuo lietaus.
Sodyboje sodas, tinklinio, krepšinio aikštelės. Vieta laužavietei. Atskirame name – kaimiška pirtis. Užsisakius kelionę laivu jis atplauks tiesiog į kiemą. Iš čia keletas puikių maršrutų po Nemuno regioninį parką, Kuršių marias. Ši sodyba puiki vieta vertinantiems gamtos grožį, ramybę, privatumą.

Gandriukų skaičius:3

Pakalnės 48,
Pakalnės k.,
Rusnės sen.,
LT-99343 Šilutės r.

Komentarai:

  kristina

  jei ilsėčiausi-tai tik čia:jokio popso,jokių trinkelių,jokio triukšmo,tik gamta ir žmogus.nuostabi šeimininkė,galimybė dviračiais ir baidarėmis apžiūrėti salą.Apkeliavusi vos ne visą lietuvą,galiu drąsiai teigti,jog tai viena iš mieliausių ir geriausių sodybų kokias esu mačiusi,pati nuostabiausia vieta atostogoms.Ačiū šeimininkams už tikro lietuviško grožio puoselėjimą.

  rugpjūčio 18, 2010
  Poilsiavom

  Poilsiavom ten prieš pora metų: labai faina sodyba, jaukiai įrengta, daug vietos aktyviai poilsiauti (mes visą dieną žaidėm tinklinį). Vienintelė problema - mes neįpratę prie senovinės dūminės pirties, taip kad prisiragavę vieni kitų nepalikit :))) P.S. Fantastiška šeimininkė :)))

  balandžio 12, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.238.116.201
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.