Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Ignalinos rajonas

Kaimo turizmo sodyba „Saulėtekis“ 0

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 22
Viso numerių: 7
Viso namelių: 2

Kainų ribos:
Numeris: 100-140 Lt
Namelis: 350-500 Lt
Sodyba: 1500-2000 Lt

Kaimo turizmo paslaugas teikianti Račkų sodyba „Saulėtekis“ įsikūrusi pamiškėje, paskutinėje, piečiausioje Ignalinos gatvelėje, pavadintoje tokiu pat vardu. Sodyboje vienu metu gali apsistoti 22 žmonės, yra pokylių salė su pulo stalu, kaimiška pirtis ir kita – į Jūsų nurodytą vietą galinti atvažiuoti – pirtelė ant ratų bei įvairaus sportinio inventoriaus (slidės, rogutės, dviračiai, riedučiai ir kt.), yra visi sanitariniai patogumai.

Kulinarinių eksperimentų mėgėjai gali ruošti maistą ne tik ant tradicinės maisto gamybos įrangos, bet ir senovinėje krosnyje. Nenorintys užsiimti maisto gamyba gali naudotis šeimininkų teikiamomis paslaugomis.
Pailsėjusias nuo įtempto darbo Jūsų akis ir širdis ramins židinio ugnis.

Kalvele paėję 150 metrų galėsite naudotis Žiemos sporto centro teikiamomis paslaugomis (keltuvais, tramplinais, riedučių trasomis, vandens transporto priemonėmis ir kt.). Pageidaujantiems susipažinti su ryčiausiu Lietuvos rajonu, organizuojame ekskursijas po Aukštaitijos nacionalinį parką (tradiciniu ir naujuoju maršrutu), Sirvetos regioninį parką ir į IAE informacijos centrą su apsilankymu pomologo A. Hrebnickio įkurtoje vietovėje – Rojuje. Aktyvaus sporto mėgėjams organizuojame žygius parko ežerais.

Gandriukų skaičius:3

Saulėtekio 15,
LT-30001 Ignalina

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.211.26.178
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.