Kaimo turizmas > Telšių apskritis > Plungės rajonas

Kaimo turizmo sodyba “Šiaurinė paežerė” 7

Kaimo turizmo sodyba „Šiaurinė paežerė“ įsikūrusi Žemaitijos nacionaliniame parke. Vos už 30m. nuostabus ir vienas švariausių Lietuvoje Platelių ežeras. Siūlome poilsį ramioje, naujai įrengtoje sodyboje. Mes siekiame, kad atostogaudami jaustumėtės maloniai, o namo grįžtumėte pailsėję ir kupini jėgų.

Siūlome du keturviečius namelius. Kiekviename namelyje yra virtuvėlė, šaldytuvas, vanduo.  Šalia stovi sanmazgo pastatėlis su dušu ir tualetais. Jūsų taip pat laukia šauni kaimiška pirtis ir karštas kubilas.Sodyba 2013 05 22 147 (7)

Namelių kaina: Paros kaina 120Lt. Savaitgalio ir švenčių para 150Lt.

Raktiniai žodžiai:

Plateliai, plateliu ežeras, kaimo turizmas, kaimo , turizmo, sodyba, žemaitijos, nacionalinis, parkas, kempingas, žemaitija, atostogos, kaime, plungė, žvejyba, valčių nuoma.

Komentarai:

  Justė

  .Lankėmės šioje sodyboje šią vasarą. Man asmeniškai buvo šokas, kai atvažiavau!!! Tikėjomės, kad ežeras šalia kaip parašyta ir meniškai nufotografuota, tačiau nuo poilsio namelių jį skiria kelias. Ir tai ne šiaip sau gatvelė, bet tikra gatvė, kuria pastoviai važinėja automobiliai. Kadangi mes buvome su mažamečiais vaikais, tai mums tikrai buvo problemų iki jo nusigauti. Vyrai planavo visą laiką žvejoti, bet pavyko tik vieną kartą, nes nusinešti visą amuniciją iki ežero tikrai yra kas veikti. Prie sodybos gana pavojingas kelio vingis, todėl turi gerai įsitikinti, kad neatvažiuoja jokia mašina. Žodžiu, mes planavome pastoviai sėdėti prie ežeriuko, gerti kavą ir mirkyti kojas, bet... Išsigelbėjimas buvo tai, kad vaikams ten tikrai yra ką veikti (čiuožykla,smėlio dėžė, supynės, tinklinis ir t.t.). Labai ačiū moteriškei, kuri ten gyvena ir viską prižiūri. Tikrai labai maloni moteris ir visiškai nesikišo į mūsų ,,poilsį" :)

  liepos 5, 2012
  donkis

  Gera vieta zvejams ir siaip norintiems pabegti nuo miesto garsiu kaimynu kempinguose.

  birželio 9, 2012
  jurgita

  tikrai šauni vieta poilsiui, pritariu, aplinka tinkanti ir mažiausiems ir didžiausiems, visos paslaugos patenkinamos.o muzika...kam jos reikia jei ieškai ramybės, mum pakako mini radijėlės, kad uodų zvimbesio negirdėtumėm :)

  liepos 14, 2010
  darius

  jeigu norite gedulingus pietus padaryti ten tai puiki vieta bet ne poilsiui koks poilsis be muzikos o muzikos klausytis neleidzia

  lapkričio 21, 2009
  Birute

  Tikrai viesbucio ten nebuvo- juk tai vienkiemis. Pailsejome super!

  liepos 27, 2009
  Egidijus

  jokio poilsio, salia wiezbutis, labai garsi muzika, baliai westuves ir pan... Zinau as ten buwes...

  birželio 24, 2009
  Vaidas

  Nuostabus gamtos kampelis seimyniniam poilsiui

  balandžio 28, 2009
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 35.172.230.21
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.