Kaimo turizmas > Alytaus apskritis > Lazdijų rajonas

Kaimo turizmo sodyba „Vitrūna“ 0

Tipas: Sodyba vienkiemyje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 20
Viso numerių: 8
Viso namelių: 1

Kainų ribos:
Numeris: 70-100 Lt
Sodyba: 1000 Lt

Poilsiavietė „Vitrūna“ įsikūrusi ant nuostabaus Dusios ežero kranto, Metelių regioninio parko teritorijoje.

Dusia – vienas didžiausių ir švariausių Lietuvos ežerų.

Skaidrus vanduo, puikus lėkštas krantas idealiai tinka ir vaikams. Ežero vėsa, gamtos ramybė – toli gražu ne vieninteliai poilsio „Vitrūnoje“ privalumai. Čia galite išnuomoti vandens dviračius, burlentę, irklines valtis. Anksti ryte išplaukę į žvejybą negrįšite be laimikio – Dusia vienas iš nedaugelio Lietuvos ežerų, kur veisiasi seliavos. O jei nenorit žvejoti ar plaukioti, galite maloniai praleisti laiką braidžiodami seklia Dusios pakrante po pasvirusiais medžiais ar tiesiog degintis saulėje.

Jei esate aktyvaus poilsio mėgėjas, čia rasite itin geras sąlygas. Poilsiavietėje įrengtos paplūdimio tinklinio, futbolo, krepšinio aikštelės. Yra galimybė žaisti biliardą ir kriketą. Sezono atidarymo ir uždarymo progomis rengiami sporto mini turnyrai.

Mėgstantys minti dviračių pedalus sodyboje galės išsinuomoti šias dvirates transporto priemones. Neintensyvus eismas, įdomus kraštovaizdis, nesunkiai pravažiuojami miško keliukai, atsiskleidžianti gamta – visa tai sudaro puikias sąlygas dviratininkams. Poilsiavietėje jums bus suteikta informacija apie dviračių maršrutus, lankytinus objektus. Taip pat galite išsinuomoti vandens dviračius, burlentę, irklines valtis. Vaikams čia taip pat netrūks pramogų – jie galės pašokinėti ant pripučiamo klouno, pasisupti sūpynėse.

Atvažiavę galite įsikurti name, išsinuomoti automobilinius namelius arba apsigyventi palapinėse . Norintiems didesnio komforto siūlome kambarius name – dviviečius arba keturviečius su atskiru arba bendru dušu ir tualetu. Name yra virtuvė, pobūvių salė, galima ilsėtis terasoje. Taip pat laukiami poilsiautojai su savo automobiliniais nameliais. Jiems čia skirta speciali teritorija, į kurią atvesta elektra.

Patogiai įrengtos laužavietės, racionaliai išdėstyti mediniai staliukai ir suolai leidžia poilsiautojams netrukdyti vieni kitiems. Čia galite gauti ir būtiniausių daiktų: malkų, šašlykinę, kirvį, geriamojo vandens. Poilsiavietėje įvesta elektra, yra šulinys, veikia dušai, įrengti apšviesti tualetai.

Gandriukų skaičius 3

Meteliai,
Seirijai,
67079 Lazdijai

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.210.83.132
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.