Apgyvendinimo paslaugos

KAIP IŠSIRINKTI NUOMĄ NIDOJE? 0

Nuoma Nidoje gali tapti iš tiesų sunkiu ir netgi varginančiu klausimu, jei neturite rekomendacijų arba jei apgyvendinimo Nidoje ieškote paskutinę minutę, likus vos dienai ar kelioms iki jūsų atostogų. Poilsio namų „Nidos gaiva“ įkūrėjas Ričardas Petrikauskas dalijasi patarimais ir rūpestingai įspėja, kad nereiktų apsirikti, Nida populiari ne tik karštuoju vasaros sezonu, bet ir kitais metų laikais –rudenį, pavasarį ir netgi žiemą. Todėl atostogas arba trumpalaikį apsilankymą Nidoje vertėtų planuoti iš anksto.

Net ir apsilankius populiariausiose nuomos platformose, ne visada aišku, į ką reiktų kreipti didžiausią dėmesį, todėl šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, ką įvertinti renkantis nuomą Nidoje.

  1. Įvertinkite savo asmeninius poreikius. Pavieniai kambariai, kelių kambarių butai, nuosavi namai, viešbučiai, prabangūs apartamentai ar netgi vilos – tai nuomos Nidoje variantai. Kad būtų lengviau apsispręsti, ką pasirinkti, reikėtų įvertinti keliese planuojate gyventi, kokie jūsų poreikiai ir ko tikitės iš apgyvendinimo įstaigos. Pavyzdžiui, jei keliausite su draugų kompanija, smagus pasirinkimas – nuosavas namas. Jei norite sutaupyti, vertėtų rinktis tokią apgyvendinimo vietą, kurioje yra virtuvė, nes tuomet galima gaminti maistą patiems ir neišlaidauti kavinėse.
  2. Įvertinkite sezono populiarumą. Besirinkdami jums tinkamiausią apgyvendinimo Nidoje variantą, neužmirškite, kad būtent vasara yra tas laikas, kai tinkamą nuomos Nidoje pasiūlymą rasti sunkiausia. Tačiau ir rudenį bei pavasarį nuomojamų kambarių Nidoje paklausa gali viršyti pasiūlą, nes šiais metų laikais Nidoje vyksta gana daug renginių, koncertų, įdomių pasirodymų, sutraukiančių didelius žmonių srautus. Todėl natūralu, kad ir nuomos Nidoje populiarumas tokiais atvejais išauga.
  3. Įvertinkite savo biudžetą. Nuoma Nidoje yra labai įvairi – nuo prabangių vilų, prašmatnių apartamentų iki jaukių pavienių kambarių, nuo atokiai įsikūrusių apgyvendinimo įstaigų iki pačioje Nidos širdyje esančių namų, nuo aukščiausio komforto lygio (su įskaičiuotais įvairiausiais priedais ir priemonėmis – higienos reikmenimis, rankšluosčiais ir pan.) iki standartinės, ekonominės klasės kambarių. Variantų gali būti ir tokių, kur prie nuomos Nidoje dar siūlomos ir papildomos paslaugos, pavyzdžiui, dviračių nuoma, tačiau už tai dažniausiai reikia mokėti papildomai.
  4. Atkreipkite dėmesį į vietą, kurioje įsikūrusi apgyvendinimo įstaiga. Kaip teigia R. Petrikauskas, klientai didžiausiu privalumu dažniausiai įvardija tai, kad apgyvendinimo įstaiga yra miesto centre, iš kurio nesunku pasiekti bet kurią pageidaujamą vietą. Paprastai būnant centre žymiai paprasčiau susirasti ir mėgstamą vietą pavalgyti ar jaukias suvenyrų parduotuvėles.
  5. Būtinai peržvelkite kitų keliautojų atsiliepimus. Nuoma Nidoje turi būti komfortiška ir nekelti keliautojams jokių nesklandumų. Pažiūrėkite, kaip buvę lankytojai įvertino švarą kambariuose, šeimininkų svetingumą, komunikacijos efektyvumą, vietą, kurioje įsikūrusi apgyvendinimo įstaiga, rezervacijos ir apmokėjimo sistemas, aptarnavimo sklandumą ir kitus jums svarbius aspektus. Beje, pasinaudokite ir dar viena galimybe – peržvelkite keliautojų ir buvusių svečių įkeltas nuotraukas.

Vieta, kurioje pasirenkama atostogauti, turi būti maloni ir komfortiška, įkvepianti ir leidžianti pilnavertiškai pailsėti. Stengiantis atitikti net ir išrankiausių keliautojų lūkesčius, buvo įkurti poilsio namai Nidoje „Nidos gaiva“. Tai apartamentai, įsikūrę pačiame Nidos centre, šalia gražiausių ir populiariausių lankytinų objektų. Kambariai ne tik tvarkingi, bet ir su visomis būtiniausios priemonėmis.

Pasak R. Petrikausko, jis savo keliautojus visada išlydi patenkintus ir žadančius sugrįžti dar kartą. „Man visada svečiai sako ačiū už puikią viešnagę, vakarus jaukioje terasoje ir galimybes be vargo laisvalaikį paversti aktyviu ir čia pat išsinuomoti dviratį“ – patirtimi pasidžiaugė poilsio namų „Nidos gaiva“ įkūrėjas.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.92.91.54
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.