Lankytinos vietos > Klaipėda

Lietuvos jūrų muziejus 0

Kviečiame į Lietuvos jūrų muziejų!

 

Tai jūrų gamtos ir istorijos pažinimo centras, jungiantis akvariumą, jūrų faunos, laivybos istorijos, etnografijos ekspozicijas ir delfinariumą.

Jūrų muziejus buvo įkurtas Nerijos forte, kurį XIX a. antroje pusėje pastatė Prūsijos kariai uostui ir miestui ginti. Antrojo pasaulinio karo metais Nerijos fortas buvo virtęs kariniu sandėliu ir buvo smarkiai nuniokotas, o šiandien jis vėl spindi visu savo grožiu ir kviečia drauge pažinti, mylėti ir saugoti žmogaus harmoniją su jūra atnaujintame akvariume ir laivybos istorijos ekspozicijose.

Skliautuotuose kazematuose atrasite skirtingų epochų laivų modelius, menančius  atkaklias žmogaus pastangas įveikti jūras ir vandenynus. Autentiški žvejų laivai, senų burlaivių ir valčių liekanos papasakos Jums apie Lietuvą – jūrininkų kraštą. Vieninteliame delfinariume Baltijos šalyse Jūsų laukia pažintis su išskirtiniais jūrų žinduoliais: Juodosios jūros afalinomis ir kaliforniniais jūrų liūtais.

lietuvos juru muziejus 1 lietuvos juru muziejus 3 lietuvos juru muziejus 4 lietuvos juru muziejus 5 lietuvos juru muziejus 7 lietuvos juru muziejus 11

 

Nuoširdžiai laukiame Jūsų!

 

LJM kontaktai:

Adresas: Smiltynės g. 3, Klaipėda

Tel.: +370 46 49 07 40

El. p.: ljm@muziejus.lt

WEB: www.muziejus.lt

FB: https://www.facebook.com/muziejus.lt/

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 34.239.170.244
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.