Aktyvios pramogos > Alpinizmo pramogos

LOKĖS PĖDA 11

Tai Nuotykių parkas ir mažam ir dideliam

Vienintelis Lietuvoje Nuotykių parkas kviečia gamtos bičiulius ir aktyvaus poilsio mėgėjus į Lokio upelio slėnį išmėginti savo jėgas ir nuotaikingai praleisti laisvalaikį.

Medžiuose 2,5–15 m aukštyje saugiai įrengtos 6 skirtingo sudėtingumo kliūčių trasos ir 3 skrydžių trasos. Pramogautojams čia tenka įveikti apie 60 tolimose kelionėse pasitaikančių išbandymų: beždžionių, tibetietiškus ir nepalietiškus tiltus, judančius rąstus, tinklus, sūpynes, balnakilpes, piratų kopėčias, šokti Tarzano šuoliu, pereiti tirolietišką tiltą ir daugelį kitų.

Aktyvus pramogavimas Nuotykių parke leidžia išmėginti savo jėgas, skatina nugalėti vidines baimes, ugdyti atsakomybę ir susikaupimą, patikrinti ištvermės rezervus ir tuo pačiu pasiduoti sportiniam azartui įveikiant vis sudėtingesnes kliūtis.

Geltonoji trasa (treniruočių) skirta vaikams ir pradedantiesiems, pirmą kartą apsilankiusiems parke. Žalioji trasa – antra pagal sudėtingumą trasa nereikalauja didelės ištvermės. Trasos aukštis siekia 6 m, skrydis – 40 m ilgio
Mėlynoji trasa įrengta aukštesniame medžių lygyje – 7 m aukštyje, turi dvi sudėtingesnes kliūtis, kurias įveikti reikia ne tik fizinės ištvermės, bet ir drąsos. Šioje trasoje skrydis yra 20 m ilgio.
Raudonoji trasa – čia prasideti tikri nuotykiai! Ši trasa reikalauja daug fizinių jėgų, drąsos ir ištvermės, tačiau tikriems nuotykių ieškotojams yra lengvai įveikiama. Maksimalus trasos aukštis siekia 8 m, skrydis – 15 m ilgio
Juodoji trasa skirta laipiojimo fanams, jai įveikti prireiks daug fizinių jėgų, drąsos ir ištvermės. Trasa įrengta 10 m aukštyje, skrydis – 30 m ilgio. Ar esi įsitikinęs, kad ją gali įveikti? Kelio atgal nebus!!!
Maksimalus trasos aukštis 2.5 m, skrydis – 30 m ilgio! Čia prasideda nuotykiai.

Skrydis „Slėnis“ – 75 m ilgio. Maksimalus skrydžio aukštis – net 18 m! Pirmą kartą sunku ryžtis, tačiau praskriejus, norėsis dar ir dar!!!

Skrydis „Upelis“ – 145 m ilgio, o aukštis siekia 12 m. Net ir ekstremalai ilgai neužmirš įspūdžių

DAŽASVYDIS
Neįžengiamoje Lokėnėlių girioje savaitgaliais galima sužaisti dažasvydžio kovas. Vienu metu gali kautis 2 komandos po 5-6 žaidėjus. Dažasvydžio kovotojų amžius – ne jaunesni kaip 16 m. Užsisakyti būtina prieš 1 savaitę.

SKRYDIS PARASPARNIU
Jau nuo šių metų gegužės mėnesio „Lokės pėdoje“ atsiranda nauja pramoga – skrydis dviviečiu motorizuotu parasparniu.
Tiems, kam patinka karstytis medžiais ir nutrūktgalviškai važinėti keturračiais motociklais, tikrai patiks skrydis puikiu dviviečiu motorizuotu parasparniu su važiuokle. Taip paprasta skristi dar niekada nebuvo: dabar kiekvienas norintis galės patirti skrydžio laisvę. Motorizuotas parasparnis – tai saugiausias ir įspūdingiausias būdas pasijausti paukščiu.

Nuotykių iškylos „Lokės pėdoje“- ĮMONĖMS
Organizacijų vidinės komunikacijos konsultantai pripažįsta teminių renginių svarbą darnaus kolektyvo formavimui. „Lokės pėda“ puikiai tinka aktyvių išbandymų iškylai įmonių bei organizacijų kolektyvams iki 200 žmonių.
Lokiai, kurių ypač gausu šioje vietovėje, lemia parko svečių nuotaiką. Dauguma lankytojų čia atvyksta pasisemti lokio drąsos ir galios, užsidegti ryžtu, ugdyti fizinę ir dvasinę ištvermę. Įveikę visus išbandymus Lokės pėdos svečiai išsiveža namo pilnas širdis kilnių jausmų ir stiprių įspūdžių.

Nuotykiai medžiuose – MOKSLEIVIAMS
Nesunku pastebėti, kad labiausiai „Lokės pėdos“ nuotykiais džiaugiasi moksleiviai. Be baimės ir su dideliu žingeidumu jie leidžiasi į visus nuotykius ir spąstus. Todėl 2008m. sezoną Nuotykių parkas „Lokės pėda“ moksleivius kviečia atvykti pramogauti: sportuoti, surengti nuotaikingą mokslo metų užbaigimo ar išleistuvių šventę kartu su klasės draugais, pedagogais ir tėveliais.

Sėkmingų mokslo metų užbaigtuvės su nuotykiais
Neįtikėtina, kad šaunioje klasėje pritrūktų sėkmės ir nuotykių. Jei visus metus susikaupę stropiai mokėtės, linksmai juokavote, rimtai sportavote, o gal sąžiningai muzikavote ar nuoširdžiai tapėte – be abejonės esate verti nepaprastų mokslo metų užbaigtuvių nuotykių kartu su visa klase, o gal ir tėveliais

Nepamirštamos išleistuvės „Lokės pėdoje”
Pradinės, pagrindinės ir vidurinės mokyklos absolventams mokyklos baigimas – vienas svarbiausių slenksčių gyvenime, kurį stengiamės įsimintinai įprasminti išleistuvių pobūviu. Svarbu jauki vieta, nuoširdi klasiokų bičiulystė, susitelkimas, pakili nuotaika ir drąsos šaltinis. Visa tai galite rasti „Lokės pėdoje“.

 

Komentarai:

  Prasymelis

  Pageidavimas, kad sioje svetaineje informacija butu pateikta ir anglu k.

  rugpjūčio 25, 2011
  Laimės kūdikis

  Buvau ten bent penkis kartus ir dar norėčiau :)ir manau, kad vasarą ten vėl būsiu. Jei dar nebuvot - būtinai apsilankykit ir dar draugų pasiimikt - tikrai patiks. LOKĖS PĖDA - JĖGA!!!

  kovo 15, 2011
  lasara

  o tai kokia trukme yra ten parke?

  gegužės 3, 2010
  Ausra

  Buvau lokes pedoj beprotiskai smagiai laika praleidom. Kas nebuvo tikrai verta apsilankyti

  rugsėjo 3, 2009
  Egle

  Cia labai smagu!* Patariu apsilankyti visiems ir ypac kas turi kokiu baimiu ten iveiksit visas baimes!:)

  birželio 13, 2009
  Modestas

  ydomu labai

  gegužės 27, 2009
  modestas

  nebijentis aukscio

  gegužės 27, 2009
  Benas

  Sveiki O kokios kainos butu vaikams per isleistuves

  gegužės 5, 2009
  Daiva

  as irgi zadu apsilankyti geguzes 17 diena. labai laukiu. tikiuosi bus smagu. O tiems kurie buvo ar patiko???

  gegužės 4, 2009
  Tigrė

  labai fainai pas jus..... gerai praleidau laika,daug yspūdžių,ir šę vasara o gal net pavasary apsilankysiu...:)

  balandžio 3, 2009
  Ieva

  As cia buvau ir taj tikraj labaj smagu. kas nebuvo patariu apsilankyti.

  liepos 30, 2008

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 34.204.169.230
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.