Aktyvios pramogos > Vandens pramogos > Pirtys, Baseinai, Sauna

Pirtis „Prie židinio“ Vilniuje 0

Pirtis dirba ištisus metus. Yra labai patogioje, tačiau netikėtoje vietoje – kavinės „Prie židinio“ kieme. Atvykę praustis ieškokite medžiu aptaisytų durų į pusrūsį.
Pirties kompleksas susideda iš priepirčio, dušų kabinų, priepirčio salės su baseinu, garinės ir koridoriaus, jungiančio visas funkcines zonas. Priepirtyje yra stalas, suolai, televizorius, indai. Prie baseino yra įrengtas netgi specialus stalas masažui. Viso komplekso interjerui panaudota tik natūrali šviesios liepos mediena, garinės medienai nenaudotos jokios cheminės priemonės.

Garinė yra oroginalios konstrukcijos – plautai įrengti ant aukštos platformos, iki kurios tenka palypėti laipteliais. Krosnis – nuolatino veikimo, kūrenama iš atskiros kamarėlės, todėl malkos nesipainioja po kojomis…
Pirtis labai tinka pažįstamai kompanijai atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos – yra beveik miesto centre, šalia troleibusų stotelės.

Garinė yra labai erdvi, joje, turint noro, galima sutalpinti ir visus dalyvius, gulimų vietų yra 4. Pati garinė yra gerai pritaikyta pirties procedūroms, joje yra pakankama ventiliacija, o ir pati garinė yra išskirtinai didelio tūrio, todėl oro trūkumas čia tikrai negręsia.

Pirties salėje yra nedidelis šalto vandens baseinas, puikiai atitinkantis savo paskirtį – gaivinti garinėje išsikaitinusius mauduolius.
Pirtyje yra įdomus srautinis dušas. Naudojantis juo imituojamas apsipylimo iš kibiro efektas. Vanduo srūva tiesiai ant jūsų iš atviro vamzdžio.

Tame pačiame pastate yra kavinė „Prie židinio“. Pagal atskirą pageidavimą užkandžiai iš jos gali būti patiekti į priepirtį.

Kaina
Pirmoji valanda – 150 Lt
Visos sekančios valandos – po 30 Lt

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.227.240.72
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.