Kaimo turizmas > Alytaus apskritis > Druskininkų savivaldybė

Poilsis kaimo turizmo sodyboje prie Avirio 2

Tipas: Sodyba vienkiemyje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 35
Viso numerių: 9
Viso namelių: 2

Kainų ribos:
Numeris: 105-140 Lt
Sodyba: 600-1500 Lt

Sodyba „Poilsis prie Avirio“ įsikūrusi 10 km. nuo Druskininkų ant nuostabaus ežero kranto, kurį supa miškai, pilni įvairių grybų ir uogų. Avirio ežero vanduo labai švarus ir skaidrus, ir tuo naudojasi nardymo mėgėjai. Žuvų gausa vilioja pabandyti laimę žvejyboje. Smėlėtas dugnas, mediniai tilteliai – puiki vieta maudynėms.
Čia pat galimybė pasinaudoti Druskininkų gydyklos ir Vandens parko teikiamais malonumais.

Sodyboje taikoma lanksti nuolaidų sistema. Laukiami verslo bei draugų kolektyvai, seminarų ir konferencijų dalyviai, vaikų ir jaunimo grupės, šeimos, poilsiautojai, kuriems patinka tiek ramus, tiek aktyvus poilsis. Klientų pageidavimu teikiamas maitinimas su aptarnavimu. Skaniai ir išradingai ruošiamos kolektyvinės, šeimyninės šventės, banketai.

Svečiams skirti 2 nameliai ir pirtis. Galimybė nuomoti kompleksiškai. I-ame name gali ilsėtis ar švęsti iki 50 asmenų. II namelyje gali ilsėtis iki 10 asmenų. Jūsų malonumui ir patogumui – įspūdinga etnografinė pirtis, pastatyta ežere ant medinių polių ir talpinanti 15 asmenų. Šalia didelė pavėsinė, lauko židinys ir laužavietė.

Veršių km.,
Druskininkų sav.

Komentarai:

  jega

  as buvau ten prisikes balkone nieks neuostykit mano sudu ten

  birželio 23, 2011
  Mergaiciuke

  Tai nereali vietele, rojaus kampelia, visus metus gyvenu tik su ta mintimi, kada pagaliau ateis vasara ir cia vaziuosime. Ezeras nuostabus, nameliai jaukus ir patogus, zodziu viskas kaip reikiant. Kiekvienam gamtos myletojui rekomenduoju cia atvaziuoti. Tik jokios blogos nuotaikos! Apsistokite cia bent savaitei. Pukiai pailsesite, pakvepuosite grynu oru, pasimaudysite ezere ir liks puikus prisiminimai! Sekmes visiems, cia vaziuojantiems;)

  birželio 14, 2008

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.211.26.178
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.