Aktyvios pramogos > Vandens pramogos > Pirtys, Baseinai, Sauna

Radailių dvaro pirtys 0

Pirčių kompleksas įdomiai išnaudoja pajūrio krašte retokai pasitaikančius kraštovaizdžio nelygumus. Tai originalios architektūros iš senų vokiškų raudonų plytų sumūrytas pirčių kompleksas ant tvenkinio kranto, dalinai įgilintas po žeme. Jame yra dvi visiškai atskiros garinės pirtys, kurių priepirčių salės, prireikus sujungiamos į vieną erdvę. Pirtyse įrengti dušai ir WC. Išėjus iš salės patenkame į tvenkinio kranto terasą, kurioje dar yra įrengta japoniška pirtis – kubilas. Pabuvus jame, įspūdžiai išliks ilgam. Taip pat ištisus metus veikia kavinė, viešbutis „Radailių dvaras”.

Abi garinės pirtys įrengtos panašiai – tai tradiciniam lietuviškam pėrimuisi su vantomis pritaikytos pirtelės. Krosnys malkinės, kūrenamos iš priepirčių. Krosnelės taip pat pašildo vandenį.
Tvenkinys, pro kurį prateka upelis, kur po pirties jūs galite atsivėsinti. Vidury tvenkinio yra sala. Pirtis yra ne vien sveikatos, bet ir pramogų bei poilsio šaltinis.

Kainos
Mažoji pirtis:
35lt/val iki 12 žmonių;
Didžioji pirtis: 40lt/val, maksimaliai 30 žmonių;
Kubilas +150lt prie bendros kainos.

Vakaro kaina
mažoji 400lt; didžioji 600lt, nuo 18val vakaro iki 10val ryto, į kainą įskaičiuota: garinė pirtis, kubilas, salė. Prie didžiosios yra kambarys nakvynei apie 10 žmonių. Taip pat galima išsinuomuoti šalia esantį namelį nakvynei 10 žmonių. Kaina 250lt.
Kainos nurodytos be PVM.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 35.175.191.46
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.