Kaimo turizmas > Alytaus apskritis > Lazdijų rajonas

Rasos Mackevičienės kaimo turizmo sodyba „Šilas“ 0

Tipas: Sodyba vienkiemyje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 12
Viso numerių: 1
Viso namelių: 1

Kainų ribos:
Sodyba: 300-600 Lt

Atvažiuokite į svečius! Kodėl? Čia tikrai nuostabu. Mėnesienoje, spragsint židinio liepsnai, čiulba lakštingalos, o šiltas vėjas atpučia gaivų ežero žuvies kvapą. Rytais prižadina padūkusių kregždžių čyravimas, atgaivinus veidą rasos lašais, panyri į skaidrų ežero vandenį, jautiesi toks lengvas, kaip ką tik išsiskleidęs baltos lelijos žiedas. Galva apsvaigus nuo tyro oro ir žemuogių aromato… Sodyba – Veisiejų ežero pakrantėje, vienkiemyje, atokioje vietoje, 2ha plote.

Namelyje patogiai ilsėtis gali 3 šeimos. Jūsų laukia erdvūs, tvarkingi kambariai, virtuvė su visa reikiama įranga, indais. Maistą siūloma gamintis Jums patiems.

Netoli esančiame miške rasite grybų pietums, vaikai prisiragaus žemuogių, gervuogių ar mėlynių. O gal Jūs norite aplankyti negyvenamą salą? Ją kaip tik surasite čia, 30 min. plaukiant valtimi. Pakeliui reikia būtinai išlipti ir užkopti į Paveisiejų piliakalnį, kuris byloja apie čia gyvenusius jotvingius, nepamirškite vaišių gulbių šeimynai. Nuo kalno atsiveria įspūdingi ežero vingiai ir salos, apylinkių vaizdai. Jeigu pageidausite prisižoliauti vaistažolių žiemai – su malonumu patarsime, kur jų rasti.

Tikriems žvejams, o ir šiaip mėgėjams, gal pavyks ištraukti kelių kilogramų karšį?

Be abejo ir tikra lietuviška garinė pirtis ant ežero kranto, kurioje pamiršite visus savo rūpesčius, darbo reikalus bei problemas. Aktyvaus poilsio mėgėjai sodyboje ras krepšinio bei futbolo aikšteles, paplaukios medinėmis valtimis ir plastikinėmis baidarėmis.

Gandriukų skaičius:3

Paveisiejų k.,
Veisiejų sen.,
LT-67043 Lazdijų r.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 34.239.170.244
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.