Kaimo turizmas > Šiaulių apskritis > Radviliškio rajonas

Smuklė “Žarija” 9

„Žarija“ – tai populiarus trumpalaikio poilsio centras šalia kelio Panevėžys-Šiauliai. Prie ežero įsikūruasi kavinė-smuklė, svečių namai, pobūvių salės, pirtys. Teritorijoje yra poilsio aikštelė, tvenkiniai, vaikų žaidimo aikštelė, krepšinio, tinklinio aikštelės, mini golfo aikštynas, valtys, vandens dviračiai, plaukiojama katamaranu. 

Pas mus galima rasti viską, ko reikia, norint puikiai švęsti ir sėkmingai dirbti. Įmonėms siūlome vesti konferencijas, seminarus, organizuoti įmonės šventes. Pavieniams užsakovams – švęsti šeimos šventes. Puikus maitinimas, gražus serviravimas, geras aptarnavimas, nakvynei – jaukūs svečių namai, įvairios pramogos geromis kainomis. 

Siūlomos trys pobūvių salės, kuriose talpinama nuo 30 iki 150 žmonių. Labai dažnai pobūvių dalyviai renkasi pirtis. Tradicinėje lietuviškoje ir japoniškoje (kubile) pirtyje nuplaunami rūpesčiai, atsipalaiduojama. 

Esame įsikūrę nuostabiame gamtos prieglobstyje, statiniuose dominuojantys medis, metalas ir akmuo smuklei suteikia originalumo, savitumo.

Maloniai laukiame Jūsų!

Komentarai:

  AGNĖ iš PANEVĖŽIO

  UŽSUKOME SU KOMPANIJA II.12d IR BUVOME MALONIAI NUSTEBINTI LINKSMA IR NUOTAIKINGA dj SENIO ir STRIPTIZO programa..PRISIŠOKOME IKI VALIAI IR DAR LAIMĖJOME DIDŽĖJAUS PRIZĄ.NORĖTUSI IR VĖL PAS JUS ATVYKTI (ypač kaip gros tas fainas dj SENELIS),BET INTERNETE NERANDAME JOKIOS INFORMACIJOS APIE PAS JUS VYKSTANČIAS KONCERTŲ PROGRAMAS..ATVYKSIME IR VĖL AČIU...

  vasario 14, 2012
  algis

  kainos dideles, o aptarnavimo lygis nulinis

  liepos 13, 2011
  Janina

  Buvau pirmą ir paskutinį kartą. Nežinau, kaip žiema, bet vasara ten būti, labai pavojinga. Aptarnavimas tikras košmaras, maistas daromas iš pagedusių produktų, su higiena dar blogiau (pilna voratinklių ir dulkių). Prigėrę klientai (šeduviečiai), kabinėjasi prie kitų svečių, šeimoms ten važiuoti tikrai nepatariu, o tie kurie mėgsta muštynes ir klausytis kaip keikiasi, prašom...

  sausio 16, 2011
  Dkeliones vadovas

  Boze moj padetis siuo metu nekokia. Personalas isvepes,maistas pasikeites ne igera.Kas buvo visu sriciu klestejimo etapu "zarija"zaizaravo o dabar tik smilksta gaila,bet tikiuosi,kad padetis pasikeis i geraja puse!!! Dirba zalios mergaites net be kursu padaveju uzsisakius juoda kava-gauni juoda arbata.Kaip ja pateikia pasakius jus suklydote atsako ne as juk uzsirasiau juodoji arbata savo buklete ir ji teisi,nes juk ne pats ten surasiai ka gersi ir ka valgysi:) boze moj juk negalima vien stengtis gyventi is uzsakomuju vakaru nepamirskite ir tos dalies kurie pravazinedami stabteli jus prisiminti kaip miela smukle..... Bet matau tai jums ne motais!!!

  sausio 1, 2011
  jonas

  jeigu norit pasimust,arba but sumustiems-ten vietele ir jums.seduvos piemenu narkomanu buveine.nevaziuokit

  lapkričio 1, 2010
  simas

  Buvau ne karta ir dar apsilankysiu,geriausia vieta vasara paiilseti :) Ir toliau taip dirbkit!!!

  spalio 28, 2010
  Radvilė

  Labai blogas aptarnavimas . Mums labai nepatiko . Valgi gavome šalta . Kėdės buvo nusėtos dulkėmis net nesinorėjo ten prisėsti ir pavalgyti ir be to maistas atrodo lyg būtu pagedęs

  gegužės 30, 2010
  Saulius

  Bekit kuo toliau, nes netilpo i jokius remus.visas lygis 1/10 tas 1 uz automobilio stovejima.

  gegužės 9, 2010
  Sandra

  Labai Sauni vietele pasilinksminti su draugais. Labai geras aptarnavimas ir visa kita.Turime tik didziuotis, kad turime tokiu vieteliu kaip ZARIJA.

  gegužės 9, 2009
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 35.172.230.21
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.