Kaimo turizmas > Šiaulių apskritis > Radviliškio rajonas

Smuklė “Žarija” 9

Smuklė „Žarija“ – tai populiarus trumpalaikio poilsio centras kelyje Panevėžys-Šiauliai. Čia rasite viską, ko gali reikėti vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, giminių susitikimams, draugų susitikimams ar bet kuriai kitai Jūsų šventei. Siūlomas Jums skanus maistas, geras aptarnavimas, gražus serviravimas, įvairios pramogos prieinamomis kainomis, svečių namai nakvynei. Teritorijoje yra poilsio aikštelė, tvenkiniai, kuriuose įrengti šviečiantys fontanai, originali vaikų žaidimų, krepšinio, tinklinio, mini golfo aikštelės, prie smuklės didelė automobilių stovėjimo aikštelė.
Siūlomos trys pobūvių-konferencijų salės, kuriose gali švęsti nuo 30 iki 150 žmonių. Vestuvių antrą dieną populiarios pirtys. Tradicinėje lietuviškoje ar japoniškoje (kubile) pirtyse atsipalaiduojama po šventinio streso, nuplaunami visi rūpesčiai, grūdinamas organizmas.

Smuklė įsikūrusi prie pat ežero, gražiame gamtos kampelyje, tad kalvių darbų, medžio, akmens bei apsuptyje galėsite pailsėti, prasiblaškyti nuo miesto triukšmo bei šurmulio. Smuklė “Žarija” yra savitą ir originali, šaltuoju metų laiku dažnai organizuojami teminiai vakarai, šventės, kuriose itin noriai dalyvauja ir visi klientai. Vasaromis siūlomos įvairios vandens pramogos: valčių bei vandens dviračių nuoma, plukdymas kateriu (žmonės tampomi su padanga, bananu) bei katamaranu. Taip pat yra oro balionai (norintys skraidinami, kilnojami), triračiai motociklai bei senoviniai automobiliai (vežami jaunieji, mergvakario/bernvakario dalyviai). Visos šios pramogos tikrai paįvairintų Jūsų šventę!”

Kadangi čia tokių kaip “namelių” nėra, rasite tik svečių namų kambarius, tad ir kainos būtų – Kambario kaina nuo 80 iki 280 Lt.

Sodyboje
Miegamų vietų: 70
Vietų šventėms: 200
Vietų be nakvynės: 200
Numerių: 14
Apgyvendinamų pastatų: 2

Kontaktinė informacija
Pagrindinis mobilus: +370 614 27461
El. paštas: info@smuklezarija.lt
Svetainė: www.smuklezarija.lt

Velžių k., Šeduvos apylinkės sen., Radviliškio r.

Komentarai:

  AGNĖ iš PANEVĖŽIO

  UŽSUKOME SU KOMPANIJA II.12d IR BUVOME MALONIAI NUSTEBINTI LINKSMA IR NUOTAIKINGA dj SENIO ir STRIPTIZO programa..PRISIŠOKOME IKI VALIAI IR DAR LAIMĖJOME DIDŽĖJAUS PRIZĄ.NORĖTUSI IR VĖL PAS JUS ATVYKTI (ypač kaip gros tas fainas dj SENELIS),BET INTERNETE NERANDAME JOKIOS INFORMACIJOS APIE PAS JUS VYKSTANČIAS KONCERTŲ PROGRAMAS..ATVYKSIME IR VĖL AČIU...

  Vasaris 14, 2012
  algis

  kainos dideles, o aptarnavimo lygis nulinis

  Liepa 13, 2011
  Janina

  Buvau pirmą ir paskutinį kartą. Nežinau, kaip žiema, bet vasara ten būti, labai pavojinga. Aptarnavimas tikras košmaras, maistas daromas iš pagedusių produktų, su higiena dar blogiau (pilna voratinklių ir dulkių). Prigėrę klientai (šeduviečiai), kabinėjasi prie kitų svečių, šeimoms ten važiuoti tikrai nepatariu, o tie kurie mėgsta muštynes ir klausytis kaip keikiasi, prašom...

  Sausis 16, 2011
  Dkeliones vadovas

  Boze moj padetis siuo metu nekokia. Personalas isvepes,maistas pasikeites ne igera.Kas buvo visu sriciu klestejimo etapu "zarija"zaizaravo o dabar tik smilksta gaila,bet tikiuosi,kad padetis pasikeis i geraja puse!!! Dirba zalios mergaites net be kursu padaveju uzsisakius juoda kava-gauni juoda arbata.Kaip ja pateikia pasakius jus suklydote atsako ne as juk uzsirasiau juodoji arbata savo buklete ir ji teisi,nes juk ne pats ten surasiai ka gersi ir ka valgysi:) boze moj juk negalima vien stengtis gyventi is uzsakomuju vakaru nepamirskite ir tos dalies kurie pravazinedami stabteli jus prisiminti kaip miela smukle..... Bet matau tai jums ne motais!!!

  Sausis 1, 2011
  jonas

  jeigu norit pasimust,arba but sumustiems-ten vietele ir jums.seduvos piemenu narkomanu buveine.nevaziuokit

  Lapkritis 1, 2010
  simas

  Buvau ne karta ir dar apsilankysiu,geriausia vieta vasara paiilseti :) Ir toliau taip dirbkit!!!

  Spalis 28, 2010
  Radvilė

  Labai blogas aptarnavimas . Mums labai nepatiko . Valgi gavome šalta . Kėdės buvo nusėtos dulkėmis net nesinorėjo ten prisėsti ir pavalgyti ir be to maistas atrodo lyg būtu pagedęs

  Gegužė 30, 2010
  Saulius

  Bekit kuo toliau, nes netilpo i jokius remus.visas lygis 1/10 tas 1 uz automobilio stovejima.

  Gegužė 9, 2010
  Sandra

  Labai Sauni vietele pasilinksminti su draugais. Labai geras aptarnavimas ir visa kita.Turime tik didziuotis, kad turime tokiu vieteliu kaip ZARIJA.

  Gegužė 9, 2009

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 54.196.24.103
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.