Kaimo turizmas > Marijampolės apskritis > Šakių rajonas

Sodyba “Nemuno vingis” 0

Atstovas Alius Šuika


Adresas Šakių rajonas (Kidulių seniūnija)


Sauna, Prie upės, Su gyvūnais,

Kainos
Paslaugos pavadinimas Kaina vasaros sezonu Kaina žiemos sezonu Priedai
Pirtis 1 asm. / Sauna 1 person 20,0 20,0
Nakvynė 1 asm. / bed for 1 person 35,0 – 50,0 35,0 – 50,0
Lauko pirtis – „karštas kubilas“ / Outside sauna – „hot tub“ 180,0 200,0
Visa sodyba / whole homestead 850,0 850,0
Kemperis / camper van 35,0 35,0

Apibūdinimas
Sodyba “Nemuno vingis” įsikūrusi ant aukšto Nemuno šlaito, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į upės slėnį. Iki vandens 200 m. Sodybos teritorija 2 ha. Sodyba skirta tik svečiams.
Sodyboje yra du mediniai nameliai. Viename iš jų yra pirtis, priešpirtis, lauke šalto ir karšto vandens kubilai, pokylių salė talpinanti iki 25 žmonių, sanitarinis mazgas, antrame aukšte du miegamieji kambariai, WC.
Kitame namelyje rasite didelį poilsio kambarį su jaukiu židiniu ir virtuvės įranga, sanitarinį mazgą, antrame aukšte įrengtas miegamasis kambarys. Šalia namelio įrengta lauko pirtis – „kubilas“.
Iš viso sodyboje yra 14 miegamųjų vietų.
Sodyboje galima statyti palapines arba kemperius. Čia yra laužavietė, dvi pavėsinės, atskiras WC, vanduo, elektra. Šalia įrengtos krepšinio ir tinklinio aikštelės, sūpynės.
Sodyboje galima naudotis valtimis, žvejoti, žiemą smagu slidinėti nuo stataus šlaito, Nemuno slėniu eina dviračių takas, netoliese yra miškas, prie Nemuno – ramus, smėlėtas paplūdimys.
Sodyba priima svečius ištisus metus. Sodyboje galima rengti šventes, konferencijas. Svečiams gaminamas maistas pagal iš anksto suderintą valgiaraštį. Sodyboje yra mikroautobusas (8 vietų), kuriuo galima organizuoti išvykas į Gelgaudiškio dvarą, Panemunės ir Raudonės pilis,Maštaičių piliakalnį ir kt..
Sodyboje „Nemuno vingis“ rasite nuostabų gamtos ramybės ir komforto derinį. Čia praleistas laikas įsimins ilgam ir norėsite grįžti dar kartą.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.214.184.223
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.