Kelionių maršrutai > Automobilių maršrutai

Turistinis maršrutas automobiliu „Su Sirokomle iš Vilniaus po Lietuvą“ 0

Keliauti V. Sirokomlės aprašytu keliu – tai puikus būdas pažinti savo kraštą. Kelionė per Nemėžį link Medininkų, aprašyta Sirokomlės, šiandien suteikia galimybę pamatyti netoli Vilniaus mažiausiai žmogaus paliestą kraštovaizdį. Tai greitas, lengvas, nebrangus ir raminantis poilsio būdas. Visai šalia Lietuvos sostinės.
1860 m. Vladislavas Sirokomlė išleido puikią kraštotyros knygą: „Iškylos iš Vilniaus po Lietuvą“. Jis važiavo „įkvėpti lietuviško oro“.turistinis marsrutas su sirokomle
Keliaudami Liepkalnio g. nuo Vilniaus Aušros Vartų ir pasukę Medininkų link, jau už 7 km pasieksite Nemėžį. Už Nemėžio važiuodami keliu Nr. 5258, atitinkamai rodyklės, užsukite į Bareikiškes. Toliau pasieksite Rukainius.
Medininkuose yra viena seniausių Lietuvos gardinių pilių, šalia jos – reto Lietuvoje Zakopanės stiliaus medinė bažnyčia. Apsilankius Medininkuose galima aplankyti Juozapinės ir Aukštojo kalvas, ir iš jų stebėti puikų aukščiausios Lietuvos vietos kraštovaizdį. Atiduoti pagarbą tiems, kuriu dėka šiandien gyvename nepriklausomoje valstybėje – užsukite aplankyti Medininkų memorialą.
Bendras kelionės ilgis – 66 km. Smagių Jums įspūdžių!

Maršruto aprašymą rasite paspaudę nuorodą žemiau:

Sirokomles keliu szeroki turistinis marsrutas automobiliu

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 34.239.170.244
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.