Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Utenos rajonas

Viliaus Norkūno kaimo turizmo sodyba „Alaušynė“ 3

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 40
Viso numerių: 12
Viso namelių: 4

Kainų ribos:
Numeris: 120-350 Lt
Sodyba: 2500-3500 Lt

1,5 km už Sudeikių dešiniajame Alaušo krante tarp trijų ežerų įsiterpęs miškingas žemės lopas, nuo seno gavęs Salų viensėdžio vardą. Nuostabaus grožio gamtos sukurtame kampelyje įsikūrusi kaimo turizmo sodyba ALAUŠYNĖ. Tai 40-ties vietų kaimo turizmo paslaugų kompleksas, kuriame svečiams siūloma nakvynė 2-jų, 3-jų, 4-ių vietų numeriuose su sanmazgais, dušais. Alaušynėje veikia kavinės ABU filialas, kuriame visada galima skaniai pavalgyti ar užsakyti šventinį stalą progai. Čia galima paragauti tradicinių aukštaitiškų patiekalų, gėrimų. Aukštaitijos krašto kulinarinio paveldo tradicijomis paremtą maisto ruošimo būdą „ABU“ virėjai įvaldė puikiai, pelnė gerą vardą už skaniai ruošiamą ir kultūringai pateikiamą maistą, išradingai ruošiamas kolektyvines, šeimynines šventes, banketus.

Kavinė ABU Alaušynėje pažymėta kulinarinio paveldo tinklo ženklu, kurį 2001 metais įteikė Europos kulinarinio regionų tinklo koordinatoriai iš Švedijos. Kavinės kolektyvas domisi, gilina žinias ir patirtį mūsų krašto valgių gaminimo tradicijose, todėl mielai priimtų ir Jūsų pasiūlymus. Už pateiktą dar nežinomą receptūrą pažadamas malonus siurprizas.

2004 metais pastatyta nauja 60-ties vietų seminarų salė su išėjimu į terasą virš vandens. Pirmieji užsakovai labai gerai įvertino naujosios salės privalumus. Be to, sodyboje rasite originalių sūpynių, sporto aikštelę tinkančią žaisti krepšinį, tenisą. Yra įranga stalo tenisui, stalo žaidimas bilijardas-pulas, dviračiai, vandens dviračiai ir nuostabus plaustas. Šiuo plaustu galima iškylauti po Alaušo ežerą net iki 15 žmonių grupei. Plaustas saugus ir stabilus vandenyje, lengvai valdomas dviems irklais. Ant jo yra sumontuotas stalas su skėčiu, galima naudotis griliu.

Skaidrus Alaušo vanduo vilioja pabandyti laimę žvejyboje, juolab, kad daugiau patirties turintys žvejai čia sugauna rekordinio dydžio lydekų, lynų ar karšių. Ypač čia gausu žvejų žiemą ant ledo. Šeimininkai pasirūpina ir žiemos pramogom poilsiaujantiems. Smagu skrieti nuo kalnelio ant pripučiamo rato ar ledo karuselės.

Linkime geros nuotaikos, smagaus poilsio!

Naujos pramogos – kvadrociklai, 6 vietų kateris, kubilas, nauji vandens dviračiai!

Gandriukų skaičius:4

Salų k.,
Daugailių sen.,
LT-28042 Utenos r.

Komentarai:

  baikeris

  apsistojom nakvynei 2010 spali. Nuostabi vieta, gerai irengti namukai, skanus maistas, malonus zmones ir puikus aptarnavimas

  spalio 11, 2010
  Vilius

  Žinoma veikia.Šiemet dar naujovė-namelis su nakvyne dviems ant kranto,m e d y j e.

  rugpjūčio 19, 2009
  A-LUS

  Pernai pas jus buvo liuksova atrakcija-nakvynė palapinėje ant plausto.Ar šiemet dar veikia?

  kovo 30, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.28.132.102
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.