Aktyvios pramogos > Šaudymo pramogos

Dažasvydis, Paintbolas, Airsoft’as Kaune – Daug nuotraukų 1

 

Tikro karo simuliacija(imitacija), naudojama užsienio specialiųjų tarnybų. Realių ginklų kopijos, kariniai veiksmai ir aktyvus laisvalaikis unikaliame mūšio lauke – Kauno Antrajame forte. Pajausk karo dvasią geroje draugų kompanijoje.

Siūlome pažaisti Airsoft (šratasvydžio) žaidimą istoriškai unikalioje vietovėje – Kauno tvirtovės Antrajame forte. Šis fortas buvo vienas iš pagrindinių Vokietijos ir jos sąjungininkių atakos centrų, kai pastarosios bandė užimti Kauno tvirtovę Pirmojo Pasaulinio karo metais. Vokiečių puolimas buvo itin intensyvus ir galingas, todėl savo akimis galėsite pamatyti „Didžiosios Bertos“ sviedinių ir kulkosvaidžių paliktas žymes. Mažai kas atsispiria pagundai patyrinėti daugiau kaip prieš šimtą metų statyto forto požemius, kuriuose galima pamatyti net šikšnosparnių. Nors fortas statytas prieš daugybę metų, kai kurie techniniai sprendimai yra neišaiškinti ir šiandieninių architektų bei inžinierių, nes projektavimą ir statybą atliko tik tam tikri žmonės, kuriems buvo uždrausta apie tai kalbėti. Susipažinus su fortu, pradedamas Airsoft (šratasvydžio) žaidimas, kuris susideda iš atskirų misijų ir trunka apie 3-4 valandas. Kiekvienas žaidėjas gauna po 1000 šratukų, kuriems pasibaigus, turi galimybę nusipirkti daugiau (100 vnt. – 1,5Lt). Prieš mūšį išdėstomas instruktažas, kurio metu dalyviai supažindinami su ginklais ir saugiu jų naudojimu. Kiekvienas žaidėjas išsirenka karinę aprangą, pirštines, akių ir veido apsaugas, kurias privaloma dėvėti viso mūšio metu. Visi dalyviai Airsof (šratasvydžio) žaidimo metu ir po jo yra fotografuojami, todėl atvykstant pas mus nereikia rūpintis fotoaparatais.

Kiekvienam dalyviui yra suteikiamas karinis laipsnis, kuris priklauso nuo Airsoft (šratasvydžio) žaidimų skaičiaus. Taip pat nauji kareiviai yra įtraukiami į Duomenų bazę ir gauna teisę prisijungti prie Kraujo brolių vartotojų sistemos, kurioje gali matyti savo karinį laipsnį, žaistų kartų skaičių, Airsoft (šratasvydžio) žaidimų, kuriuose dalyvavo, nuotraukas ir daug kitų įdomių dalykų.

 

 

Komentarai:

    Deividas

    Chebra mes su klase buvome "Kraujo Broliai" airsofte, tai buvo tiesiog nerealu!!!! Tiek 6aud4m4s iki kol prakaitas prad4jo tiesiog "upeliais" tekėt nuo mūsų :) Visiems nebandžiusiems, siūlau šia puikią pramogą. Nebanžiusiems siūlau kuo griaičiau tai pamėginti, mes dar sykelį su klase mėginsime ten nuvykti :)

    liepos 27, 2011

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *




Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.234.244.181
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.