Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Molėtų rajonas

Felikso Laivio Kaimo turizmo sodyba 0

Kainų ribos

Vieta: 25-50 Lt
Numeris: 50-240 Lt
Sodyba: 300-2000 Lt

Draugiška gamtai sodyba įsikūrusi prie unikalaus šaltinių vandens tvenkinių, Virintos upės, seno gražaus miško (Alantos girios).
Upėje prie sodybos yra natūralios užtvankos su maudyklėmis.

Senovės paprastume galima surasti išminties grūdą, suprasti tai, kas mums padėjo sėkmingai gražiems ir tvirtiems išgyventi tūkstančius metų, besistengiant neužteršti pagrindinių gyvybės ir sveikatos šaltinių: Žemės, Vandens, Oro, Ugnies.

Šeimininkai rimtai domisi gero ir efektyvaus poilsio, grožio, jėgų, sveikatos išlaikymo bei atstatymo galimybėmis, etnokultūra, savo tikrųjų reikmių supratimu, veiksmingai naudojantis Gamtos Galiomis ir dovanomis, kurių čia yra tikrai daug. Tai labai rami vieta, tinkanti mėgstantiems gamtos įdomybes, tikrą kvapnią pirtį prie nuostabaus šaltinių vandens. Sodyba puikiai tinka kokybiškam poilsiui po įtemto darbo, egzaminų.

sodybos aplinka taip pat tinka mažoms įmonėms seminarų, konferencijų, kolektyvo formavimo renginiams rengti. Kartu tai gali būti smagus, įdomus ir naudingas poilsis gamtoje. Sodyba tinka ir kitokiems šeimų susitikimams, gimtadienių, vestuvių šventimui, povestuvinėms kelionėms, akcentuojant ne valgymą ir gėrimą, o sveikatos profilaktiką, būvimą gamtoje, įdomų, linksmą ir naudingą laiko praleidimą – tikrą poilsį.

Teikiame paslaugas:

1. Masažas: paprastas, energetinis (rankų energija);
2. Pirtis: paprasta, jėgų, sveikatos bei grožio atstatymo, ritualinė;
3. Gamtos Galios (vienos %96 dviejų dienų sveikatos atstatymo programa, išvyka + pirtis). Nuostabi alternatyva svaigalams.
4. Organizuojame išvykas – ekskursijas po mišką, įdomias gamtos ir senojo baltų tikėjimo istorines vietas (Priesaikos pušis, Šventas ąžuolas, Keturių kamienų eglės Sūkurys, Valiulio (Žynio) akmuo su paslaptingais ženklais, Verpeto kalnas);
5. Plaukimas lengvais, originalios konstrukcijos plaustais Virintos upe netoli sodybos;
6. Visos sodybos nuoma. Nakvynė medžiuose (namelyje iki 4 žmonių, miegoti ant šieno šiltu metų laiku);
7. „Darnos Ratas„. Tai darnaus būvimo pačiu su savimi ir gamta praktika, sveikatos profilaktika, originalus poilsis. Tai paslėptų žmogaus fizinių ir dvasinių galių vystymas;
8. Priimame organizuotas stovyklas (sveikuolių, orientacininkų, skautų, gamtos mylėtojų, pirties žinovų ir kt.).

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 34.239.170.244
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.