Metų renginiai > Archyvas

Gatvės muzikos diena 0

Šių metų gegužės 3 d. antrą kartą vyks ,,Gatvės muzikos diena”, kuri tikimasi taps graži ir gyva tradicija visoje Lietuvoje. Šventės iniciatorius – Andrius Mamontovas, organizatorius – VšĮ ,,Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009
Praėjusiai 2007 metais Vilniuje ir pavieniuose Lietuvos miestuose vykusi šventė sulaukė daug dėmesio ir gerų atgarsių.

Muzikuojantys, dainuojantys ir tiesiog neabejingi muzikai žmonės gegužės 3 d. į gatves išeis ne tik Vilniuje, bet ir Neringoje, Utenoje, Varėnoje, Šakiuose, Klaipėdoje, Šiauliuose, Pagėgiuose, Pabradėje, Tauragėje, Palangoje, Šilalėje, Lazdijuose, Anykščiuose, Kelmėje, Alytuje, Kuršėnuose, Pasvalyje, Marijampolėje, Birštone, Jurbarke, Visagine, Panevėžyje, Druskininkuose, Kėdainiuose, Plungėje, Telšiuose ir Kupiškyje.
„Kas turi kokį muzikos instrumentą ir gali išgauti juo garsą ar triukšmą – išeina į savo miesto gatves ir groja. Dalyvauti gali visi. Nesvarbus nei grojančiųjų amžius, nei muzikos stilius, nei socialinė padėtis, nei profesionalumas, nei kiti subjektyvūs ar objektyvūs veiksniai. Svarbiausia – pripildyti savo miestą muzikos garsų ir tapti grojančio miesto dalimi“, – ragina A. Mamontovas.

Daugiau informacijos: www.gatvesmuzika.lt

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.225.221.130
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.