Aktyvios pramogos

Ignalinos slidinėjimo trasa 0

Lietuvos geografinė padėtis gana sudėtinga; daug apsiniaukusių, lietingų, vėjuotų dienų, žiemos trumpos, nepastovios, dažni atodrėkiai, šlapdribos.
Vis dėlto Lietuvos gyventojai, o ypač vaikai ir jaunimas mėgsta slidinėti po apsnigtus miškus, su vėjeliu leistis nuo kalnų.
Žmonėms, daug laiko praleidžiantiems uždarose patalpose, nematantiems saulės, kvėpuojantiems oru su deguonies stoka ir dulkiu gausa, pabūti gamtoje spustelėjus šaltukui – didelė laimė, neišsemiamos sveikatos šaltinis.
Ignalina nuo seno garsėja žiemos sporto varžybomis bei pramogomis, nes čia sniegas iškrenta anksčiausiai ir išsilaiko ilgiausiai.
Lietuvos žiemos sporto centras įsikūręs Ignalinos miesto pakraštyje prie Šiekščio (Žaliojo) ežero. Nors centras specializuotas žiemos sportui, aktyviam poilsiui ir turizmui žiemą, tačiau dirba ir kviečia pailsėti ežero ir miškų tyloje ištisus metus.
Aktyviam poilsiui žiemą čia įrengtos ir veikia 4 kalnų slidinėjimo trasos su 4 pakėlėjais, su sniego gaminimo sistemomis. Viena kalnų slidinėjimo trasa su pakėlėju skirta vaikams ir pradedantiesiems, kuriuos instruktuoja ir moko slidinėti instruktoriai. Slidinėjimo trasos ruošiamos su specialia mašina.
Žiemą veikia slidinėjimo, vasarą kito sporto inventoriaus nuomos punktas. Yra rusiška ir suomiška pirtis. Veikia kavinė – baras.
Vasarą siūlome poilsį prie ežero, maudynes, valtis, vandens dviračius, riedučių trasą, dviračių ir riedučių nuomą, krepšinio, tinklinio, lauko teniso aikšteles ir sportinio inventoriaus nuomą. Nuomojame salę pokyliams ir susitikimams. Pagal pageidavimus ištisus metus organizacijų ir įmonių darbuotojams rengiame varžybas, sporto šventes, iškylas, poilsį gamtoje.
Žiemos sporto centro direktorius Bronius Cicėnas, slidinėjimo sporto meistras, noriai pasidalys slidinėjimo patirtimi ir įgūdžiais.

 

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.225.221.130
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.