Kelionių maršrutai > Savaitgalio kelionės

Kelionės maršrutas savaitgaliui: Karklė – „Gamtos perlas“ -Mini zoo sodas – Safaris – „Olando kepurė“ 0

Jaukiems vasaros savaitgaliams su visa šeima patogu rinktis vietas, kur nedideliu atstumu išsidėstę lankytini objektai, pramogos ir poilsio vieta. Vienam iš tokių savaitgalių siūlome kelionę į „Gamtos perlo“ laisvalaikio centrą.

MARŠRUTO CHARAKTERISTIKA

Savaitgalio išvyka visai šeimai.

 KARKLĖ

Klaipėdos rajone esantis etnografinis kaimas. Tai etnokultūrinis draustinis, išskirtinio grožio vieta prie Baltijos jūros. Čia įsikūrusi gausi informacinė gintaro istorijos ekspozicija, išlikusios senosios istorinės sodybos, bei kapinaitės. Šios unikalios vietos pietvakariuose aptiksite garsųjį Olando kepurės skardį iškilusį net 24 metrus virš Jūros lygio.

PIRMOJI DIENA

A. MEDŽIOKLĖS TROFĖJŲ MUZIEJUS

 0188_img_4974-5037cd7a7ecf9

Tai vienintelis Lietuvoje  bei Rytų Europoje tokio tipo muziejus. Dešimtyje pasaulio šalių sumedžiotų gyvūnų iškamšos tai puiki edukacinė priemonė ne tik mažiesiems, bet ir tėveliams. Čia susipažinsite su įspūdingais egzotiniais gyvūnais – liūtai, zebrai, žirafos, beždžionėlės ir raganosiai, krokodilai ir egzotiniai paukščiai. Taigi geriau įsitikinkite savo akimis. Lankytojai čia sužinos, kaip atrenkama kokius gyvūnus galima ir net reikia medžioti. Susipažins su medžioklės ypatumais, bei išgirs medžioklės nuotykių.

B. SAFARIS

 97_gamtos_perlas_elnynas_8

Keliaudami džipu po teritoriją galėsite pasijusti kaip tikrame safaryje. Čia sutiksite ir žavingų gyvūnėlių, kurie paliks neišdildomą įspūdį. Jus nustebins sukaupta unikali paukščių kolekcija. Smalsūs vilkų žvilgsniai tiesiog užburiantys. Jūsų laukia ir išdidūs stumbrai, smaližė meškutė Laima, šernai bei stručiai. Safario metu  turėsite unikalią progą iš rankų pamaitinti danielius, tauriuosius bei Dovydo elnius ir briedę Meilę.

C. VIEŠBUTIS

 12_10_0153_gamtos_perlas_viesbutis_1[1]

Čia pat galėsite ir apsistoti. Teritorijoje įrengtas jaukus provanso stiliaus viešbutukas. Apsistoję viename iš 15 jaukių, stilingų, patogiai įrengtų kambarių mėgausitės komfortu ir nuostabia gamta. Restorane ruošiami unikalūs patiekalai iš žvėrienos. Taigi ši vieta ypač pradžiugins gurmanus.

ANTROJI DIENA

D. „OLANDO KEPURĖ“

 SONY DSC

Antrąją dieną keliaudami iš puikaus zoo parko galite aplankyti unikalų gamtos kūrinį – Olando kepurės skardį. Olando kepurė nuo seno buvo orientyras jūreiviams ir žvejams, todėl XIX a. pr. pastatyti navigaciniai ženklai ir nuo tada žymima žemėlapiuose. Čia atsiveria jūros vaizdas su stačiais krantais ir akmenuotais paplūdimiais. Čia suprasite, ką reiškia nuostabios Baltijos jūros panoramos. Svajingai pažvelkite į virš jūros bangų pakibusius paukščius ir tiesiog pasimėgaukite akimirka.

KONTAKTAI

NAUDINGA INFORMACIJA

A. GAMTOS PERLAS

Placio g. 146, Karklės kaimas, Klaipėdos raj.
Tel.: 8 (46) 463033;

868730700

El. paštas: info@gamtosperlas.lt

Restorano staliukų rezervacija: Tel.: 862033037,

El.paštas. gamtosperlas.restoranas@gmail.com

Viešbučio darbo laikas: 10.00 – 22.00

Zoo muziejaus darbo laikas: 12.00 – 17.00. Pirmadieniais nedirba.

Zoo muziejaus kainos : 

Suaugusiam – 10 Lt

Su invalidumo/senjoro pažymėjimu – 8 Lt

Vaikui (iki 18m.) – 5 Lt

Safario kainos (30 min) :

Suaugusiam – 20 Lt

Su invalidumo/senjoro pažymėjimu – 15 Lt

Vaikui (iki 18m) – 10 Lt

 

 
View larger map

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 34.239.170.244
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.